Zawody 2017

Tabela wyników 2017

MIEJSCE

12345678910

PUNKTACJA

100908070605040302010
Zestawienie zwycięzców.
SeniorzyJuniorzy
MiejsceImię NazwiskoLiczba PunktówMiejsceImię NazwiskoLiczba Punktów
1Zbigniew Szczurek7101Maciej Malarczyk640
2Andrzej Lebiest3402Kamil Nalepa270
3Robert Mucha3103Kinga Kędryna190
4Rafał Trawiński2904Krzysztof Kapusta160
5Paweł Śmiłek2705Adrian Śmiłek100
5Jacek Cholewa2705Maciej Gembacz100
6Roman Braciszewicz2406Oskar Chmiela90
7Grzegorz Grycewicz2206Wiesław Dębowski90
8Jarosław Sosin2006Wiktor Kutek90
9Kazimierz Madej1906Damian Dyksa90
10Janusz Woźniak1707Bartosz Janawa80
10Wiesław Heretyk1707Jakub Zawadzki80
11Robert Madej1608Dawid Jaroń70
11Dariusz Kędryna1608Kuba Grabka70
12Józef Balawender1409Konrad Trinder60
13Zygmunt Palonek1309Kamil Chwastek60
14Damian Niebrzydowski12010Szymon Batko50
15Wacław Wrześniak11010Miłosz Kaleta50
15Władysław Korpak11011Jakub Janus40
15Tadeusz Wrona11011Wojciech Dzięgiel40
15Krzysztof Perzanowski11012Maja Majewska30
16Maciej Młyński10012Franciszek Krupa30
16Łukasz Batko10013Patryk Madej20
16Rafał Kulma10013Andrzej Stefanik20
16Tomasz Wodniczka10014Adrian Ponisz10
16Robert Weceklicki10014Karolina Stefanik10
16Bartosz Jaroń100
16Mirosław Kaczmarczyk100
17Krzysztof Bąk90
17Piotr Iwulski90
17Maciej Wróbel90
18Tadeusz Cieślik80
18Leszek Tomasik80
18Henryk Bieniek80
19Paweł Burda70
19Roman Kotaba70
19Jezry Grochal70
20Andrzej Gąstoł60
20Maciej Drabik60
20Ryszard Sykała60
20Bogdan Suder60
20Maciej Młyński60
21Aleksander Drobniak50
21Jerzy Łątka50
21Ryszard Surówka50
21Dominik Malec50
22Zenon Paluch40
22Rafał Kopta40
23Maciej Gruchała30
23Grzegorz Bzdyl30
23Robert Ślazyk30
24Paweł Malarczyk20
24Robert Murdza20
24Zbigniew Lisiak20
24Jerzy Proczek20
25Mieczysław Rokicki10
25Zbigniew Magdziarz10
25Marcin Więcek10

 28 styczeń 2017 – Pod Lodowe im. Jana Kaczorac – wyniki

1Jarosław Sosin1,59 kg.
2Andrzej Lebiest1,19 kg.
3Paweł Śmiłek1,07 kg.
4Tadeusz Wrona0,98 kg.
5Maciej Młyński0,95 kg.
6Zbigniew Szczurek0,82 kg.
7Wacław Wrześniak0,78 kg.
8Robert Madej0,71 kg.
9Janusz Woźniak0,66 kg.
10Mieczysław Rokicki0,55 kg.

12 luty 2017 – II Zawody Pod Lodowe – wyniki

1Jarosław Sosin3,02 kg.
2Janusz Woźniak2,92 kg.
3Zbigniew Szczurek2,81 kg.
4Wacław Wrześniak2,62 kg.
5Kazimierz Madej2,19 kg.
6Robert Madej2,11 kg.
7Maciej Młyński1,59 kg.
8Andrzej Lebiest1,32 kg.
9Paweł Malarczyk1,18 kg.
10Ryszard Sykała0,89 kg.

1 maja 2017 – Spininngowe Mistrzostwa MZW – wyniki

SeniorzyJuniorzy
1Łukasz Batko109 cm.1Maciej Malarczyk12 cm.
2Rafał Trawiński101 cm.
3Tadeusz Cieślik96 cm.
4Zygmunt Palonek63 cm.
5Roman Kotaba56 cm.
6Aleksander Drobniak47 cm.
7Zenon Paluch46 cm.
8Bartosz Jaroń44 cm.
9Grzegorz Grycewicz42 cm
10Rafał Kulma35 cm.

Najdłuższa ryba Szczupak 63 cm – Zygmunt Palonek

7 maja 2017 – Puchar Starosty – wyniki

SeniorzyJuniorzy
1Grzegorz Grycewicz5,41 kg.1Maciej Malaczyk1,27 kg.
2Zbigniew Szczurek5,13 kg.2Oskar Chmiela0,76 kg.
3Robert Madej4,92 kg.3Krzysztof Kapusta0,73 kg.
4Paweł Burda4,86 kg.
5Józef Balawender4,65 kg.
6Andrzej Lebiest4,22 kg.
6Roman Braciszewicz4,22 kg.
7Krzysztof Perzanowski3,66 kg.
8Rafał Trawiński3,60 kg.
9Zbigniew Lisiak3,15 kg.
10Dariusz Kędryna3,10 kg.
Najdłuższa ryba Karp – 46 cm Wacław Piwowarczyk

4 czerwiec – Dzień Dziecka

KadetJunior
1AdrianŚmiłek2,01 kg.1Maciej Gembacz2,95 kg
2Wiesław Dębowski1,98 kg.2Maciej Malarczyk2,20 kg.
3Bartosz Janawa1,95 kg.3Krzysztof Kapusta2,06 kg.
4Dawid Jaroń1,90 kg.4Kuba Grabka1,93 kg.
5Konrad Trinder1,80 kg.5Kamil Chwastek1,55 kg.
6Szymon Batko1,67 kg.6Miłosz Kaleta1,53 kg.
7Jakub Janus1,60 kg.7Wojciech Dzięgiel1,42 kg.
8Maja Majewska1,45 kg.8Franciszek Krupa1,36 kg.
9Patryk Madej1,25 kg.9Andrzej Stefanik1,30 kg.
10Adrian Ponisz1,14 kg10Karolina Stefanik1,26 kg.

10 czerwiec – Spławikowe Mistrzostwa MZW

SeniorzyJuniorzy
1Zbigniew Szczurek7,03 kg.1Kamil Nalepa3,38 kg.
2Rafał Kulma5,03 kg.2Wiktor Kutek0,49 kg.
3Paweł Śmiłek4,83 kg.3Maciej Malarczyk0,48 kg.
4Jezry Grochal4,71 kg.
5Kazimierz Madej3,92 kg.
6Andrzej Lebiest3,60 kg.
7Władysław Korpak3,55 kg.
8Maciej Gruchałą3,43 kg.
9Andrzej Gąstoł3,17 kg.
10Janusz Woźniak3,05 kg.
Najdłuższa ryba Leszcz 39 cm Władysław Korpak

8 – 9 lipiec – 24 – ro godz. Zawody im. Kazimierza Oprycha

IndywidualnieDrużynowo
1Tomasz Wodniczka19,77 kg.1Tomasz Woźniczka26,19 kg.
2Krzysztof Bąk18,35 kgWiesław Heretyk
3Damian Niebrzydowski10,75 kg.2Krzysztof Bąk22,88 kg.
4Wiesław Heretyk6,42 kg.Jerzy Łątka
5Robert Mucha5,19 kg.3Damian Niebrzydowski10,75 kg.
6Jerzy Łątka4,53 kg.4Robert Mucha7,13 kg.
7Rafał Kopta4,32 kg.Grzegorz Grycewicz
8Henryk Bieniek3,76 kg.5Roman Kotaba6,52 kg.
9Zbigniew Szczurek3,69 kg.Zbigniew Magdziarz
10Roman Kotaba3,26 kg.6Zbigniew Szczurek5,64 kg.
10Zbigniew Magdziarz3,26 kg.Mirosław Kaczmarczyk
Najdłuższa Ryba Jesiotr 65 cm – Tomasz Woźniczka

22 lipiec – Puchar Burmistrza.

JuniorzySeniorzy
1Kamil Nalepa2,90 kg.1Roman Braciszewicz10,55 kg.
2Kinga Kędryna2,20 kg.2Robert Weceklicki4,23 kg.
3Maciej Malarczyk1,86 kg.3Zbigniew Szczurek4,18 kg.
4Jacek Cholewa3,90 kg.
5Maciej Drabik3,88 kg.
6Rafał Trawiński3,82 kg.
7Andrzej Gąstoł3,60 kg.
8Grzegorz Bzdyl3,50 kg.
9Andrzej Lebiest2,78 kg.
10Janusz Woźniak2,70 kg.
Najdłuższa ryba Karp 44 cm – dwie identyczne ryby Grzegorz Bzdyl
Roman Braciszewicz.

5 sierpień – Puchar Starosty Gdów.

JuniorzySeniorzy
1Kinga Kędryna2,16 kg.1Mirosław Kaczmarczyk6,55 kg.
2Maciej Malarczyk1,48 kg.2Paweł Śmiłek5,81 kg.
3Jakub Zawadzki0,80 kg.3Zbigniew Szczurek5,25 kg.
4Kamil Nalepa0,67 kg.4Władysław Korpak3,69 kg.
5Bogdan Suder2,71 kg.
6Ryszard Surówka2,63 kg.
7Damian Niebrzydowski2,35 kg.
8Rafał Trawiński2,25 kg.
9Jerzy Proczek2,17 kg.
10Robert Weceklicki2,16 kg.
Najdłuższa ryba Amur 52 cm – Zbigniew Szczurek

19 sierpień – Puchar Lednicy.

1Jacek Cholewa4,07 kg.
2Roman Braciszewicz3,40 kg.
3Józef Balawender3,06 kg.
4Bartosz Jaroń2,78 kg.
5Maciej Młyński1,97 kg.
6Ryszard Sykała1,36 kg.
7Dominik Malec1,02 kg.
Najwisza ryba Karp – 39 cm Józef Balawender

26 – 27 sierpień – Nocne Zawody Gruntowe.

DrużynowoIndywidualnie
1Jerzy Skrobot17,60 kg.1Wiesław Heretyk17,60 kg.
Wiesław Heretyk2Piotr Iwulski9,60 kg.
2Piotr Iwulski15,40 kg.3Robert Mucha8,55 kg.
Grzegorz Bzdyl4Andrzej Lebiest7,52 kg.
3Grzegorz Grycewicz15,00 kg.5Zygmunt Palonek7,15 kg.
Robert Mucha
4Andrzej Lebiest11,50 kg.
Janusz Woźniak
5Tadeusz Wrona11,09 kg.
Zygmunt Palonek

Największa ryba Sum 137 cm – Wiesław Heretyk. 

14 październik – Dzień Wędkarza Wielickiego.

SeniorzyJuniorzy
1Jacek Cholewa6,85 kg.1Maciej Malarczyk1,25 kg.
2Maciej Wróbel5,00 kg.2Damian Dyksa0,56 kg.
3Leszek Tomasik4,70 kg.
4Kazimierz Madej4,36 kg.
5Robert Mucha4,11 kg.
6Zbigniew Szczurek4,03 kg.
7Janusz Woźniak4,02 kg.
8Andrzej Lebiest3,99 kg.
9Paweł Śmiłek3,81 kg.
10Marcin Więcek3,29 kg.
Największa ryba – Karp 59 cm.- Leszek Tomasik

11 listopad – Zawody jesienne Lin w Gdowie.

Seniorzy
1Robert Mucha4,93 kg.
2Dariusz Kędryna4,65 kg.
3Zbigniew Szczurek2,16 kg.

 26 listopad – Zawody jesienne Lin w Gdowie.

1Grzegorz Grycewicz2,445 kg.
2Rafał Trawiński1,655 kg.
3Zbigniew Szczyrek1,650 kg.
4Krzysztof Perzanowski1,580 kg.
5Dariusz Kędryna1,435 kg.
6Henryk Bieniek1,415 kg.
7Tadeusz Wrona1,335 kg.
8Robert Ślazyk1,245 kg.
9Robert Murdza1,175 kg.
10Robert Mucha1,165 kg.