Klasyfikacja GPX MZW SPŁAWIK 2024

Wyniki zawodów 

Lista imprez:

I WIOSENNY PUCHAR JESIOTRA
II PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW – ZBIGNIEWA WOJASA
III SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA MZW
IV ZAWODY Z OKAZJI DNI KINGI O PUCHAR BURMISTRZA
V MEMORIAŁ PIOTRA CHOLEWY
VI WIELICKIE ŚWIĘTO RYBY
VII ZAWODY Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

IIIIIIIVVVIVIIwynik
Bogusław Suder70100170
Zygmunt Palonek9070160
Zbigniew Szczurek8080160
Rafał Kulma10050150
Tomasz Rogaczewski7060130
Grzegorz Grycewicz6060120
Bartosz Jaroń20100120
Grzegorz Bzdyl8030110
Edward Swieczkowski100100
Artur Chmiela9090
Antoni Tromczyński504090
Robert Mucha405090
Roman Bracisiewicz9090
Władysław Korpak9090
Andrzej Putera8080
Zdzisław Selega8080
Marek Micherdziński7070
Adam Bogacki6060
Rafał Miś5050
Janusz Trzystrzyk4040
Ryszard Sykała4040
Anna Maciejczyk3030
Robert Madej3030
Andrzej Lebiest3030
Dariusz Kędryna2020
Jerzy Łąka2020
Piotr Job2020
Mariusz Garycki1010
Józef Balawender1010