Klasyfikacja GPX MZW GRUNT/FEEDER 2022

Wyniki zawodów 

Lista imprez:

I PUCHAR STAROSTY
II PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW – ZBIGNIEWA WOJASA
III ZAWODY NOCNE 24 H
IV ZAWODY Z OKAZJI DNI KINGI O PUCHAR BURMISTRZA
V NOCNE ZAWODY GRUNTOWE
VI WIELICKIE ŚWIĘTO RYBY
VII ZAWODY Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

 IIIIIIIVVVIVIIwynik
Krzysztof Perzanowski60109050210
Paweł Materna90100190
Zbigniew Golik60306030180
Paweł Chmiela8080160
Piotr Iwulski50100150
Władysław Korpak502070140
Andrzej Putera9040130
Mateusz Wilk7060130
Piotr Duma7040110
Rafał Pałczyński7040110
Kazimierz Madej100100
Sebastian Putera100100
Mariusz Serafin100100
Marcin Hoduń1090100
Paweł Malarczyk9090
Mirosław Kaczmarczyk801090
Michał Golik107080
Robert Weceklicki8080
Ryszard Surówka8080
Damian Golik6060
Andrzej Pańczyk5050
Piotr Dudek5050
Stanisław Matoga4040
Janusz Woźniak Rybka4040
Bartosz Jaroń201030
Dariusz Kędryna3030
Grzegorz Chachlowski3030
Ryszard Kania3030
Zbigniew Szczurek2020
Sławomir Kmieć2020
Bogdan Perzanowski2020
Antoni Tromczyński1010