Wyniki zawodów 2022

Wyniki zawodów 

PUCHAR STAROSTY – SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Waga
1. Roman Bracisiewicz 27.30 kg
2. Paweł Burda 13.83 kg
3. Grzegorz Grycewicz 8.67 kg
4. Maciej Młyński 6.74 kg
5. Zbigniew Szczurek 4.55 kg
6. Józef Balawander 3.20 kg
7. Sebastian Putera 1.52 kg
8. Grzegorz Bzdyl 1.47 kg
9. Antoni Tromczyński 1.45 kg
10. Grzegorz Reguła 1.32 kg
Największa ryba Paweł Burda  karp 51 cm

PUCHAR STAROSTY – GRUNT/FEEDER

L.p. Imię i nazwisko Waga
1. Kazimierz Madej 10.05 kg
2. Andrzej Putera 9.68 kg
3. Mirosław Kaczmarczyk 6.20 kg
4. Rafał Pałczyński 4.96 kg
5. Krzysztof Perzanowski 4.48 kg
6. Piotr Iwulski 4.18 kg
7. Stanisław Matoga 3.74 kg
8. Dariusz Kędryna 3.72 kg
9. Sławomir Kmieć 3.59 kg
10. Marcin Hoduń 2.93 kg
10. Michał Golik 2.93 kg
Największa ryba Rafał Pałczyński karp 52 cm

PUCHAR STAROSTY – JUNIORZY

L.p. Imię i nazwisko Waga
1. Adrian Skiba 3,75 kg
2. Kamil Kuczera 2,61 kg

SPININGOWE MISTRZOSTWA MZW

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Marcin Hoduń 237 cm
2. Kazimierz Madej 187 cm
3. Grzegorz Grycewicz 105 cm
4. Robert Madej 87 cm
5. Paweł Burda 83 cm
6. Sławomir Kmieć 71 cm
7. Rafał Kulma 51 cm
8. Paweł Malarczyk 42 cm
9. Władysław Korpak 40 cm
9. Rafał Pałczyński 40 cm
Największa ryba Sławomir Kmieć szczupak 53 cm

SPININGOWE MISTRZOSTWA MZW – JUNIORZY

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Patryk Tofin 38

PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW – ZBIGNIEWA WOJASA – SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Roman Bracisiewicz 2,14 kg
2. Paweł Burda 1,45 kg
3. Rafał Kulma 1,32 kg
4. Bogusław Suder 1,00 kg
5. Zbigniew Szczurek 0,86 kg
6. Antoni Tromczyński 0,56 kg
7. Jacek Cholewa 0,46 kg
8. Józef Balawander 0,30 kg
9. Anna Maciejczyk 0,27 kg
10.
Największa ryba Roman Bracisiewicz leszcz 44 cm

PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW – ZBIGNIEWA WOJASA – GRUNT/FEEDER

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Piotr Iwulski 14,29 kg
2. Paweł Malarczyk 11,86 kg
3. Robert Weceklicki 7,03 kg
4. Michał Golik 5,57 kg
5. Zbigniew Golik 3,88 kg
6. Władysław Korpak 3,06 kg
7. Janusz Woźniak  Rybka 2,83 kg
8. Grzegorz Chachlowski 2,59 kg
9. Bogdan Perzanowski 2,53 kg
10. Krzysztof Perzanowski 2,47 kg
Największa ryba Paweł Malarczyk karp 57 cm