Wyniki zawodów 2022

Wyniki zawodów 

PUCHAR STAROSTY 09.04.2022

METODA SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Waga
1. Roman Bracisiewicz 27.30 kg
2. Paweł Burda 13.83 kg
3. Grzegorz Grycewicz 8.67 kg
4. Maciej Młyński 6.74 kg
5. Zbigniew Szczurek 4.55 kg
6. Józef Balawander 3.20 kg
7. Sebastian Putera 1.52 kg
8. Grzegorz Bzdyl 1.47 kg
9. Antoni Tromczyński 1.45 kg
10. Grzegorz Reguła 1.32 kg
Największa ryba Paweł Burda  karp 51 cm

METODA GRUNT/FEEDER

L.p. Imię i nazwisko Waga
1. Kazimierz Madej 10.05 kg
2. Andrzej Putera 9.68 kg
3. Mirosław Kaczmarczyk 6.20 kg
4. Rafał Pałczyński 4.96 kg
5. Krzysztof Perzanowski 4.48 kg
6. Piotr Iwulski 4.18 kg
7. Stanisław Matoga 3.74 kg
8. Dariusz Kędryna 3.72 kg
9. Sławomir Kmieć 3.59 kg
10. Marcin Hoduń 2.93 kg
10. Michał Golik 2.93 kg
Największa ryba Rafał Pałczyński karp 52 cm

KATEGORIA JUNIOR

L.p. Imię i nazwisko Waga
1. Adrian Skiba 3,75 kg
2. Kamil Kuczera 2,61 kg
SPININGOWE MISTRZOSTWA MZW 01.05.2022

METODA SPINING

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Marcin Hoduń 237 cm
2. Kazimierz Madej 187 cm
3. Grzegorz Grycewicz 105 cm
4. Robert Madej 87 cm
5. Paweł Burda 83 cm
6. Sławomir Kmieć 71 cm
7. Rafał Kulma 51 cm
8. Paweł Malarczyk 42 cm
9. Władysław Korpak 40 cm
9. Rafał Pałczyński 40 cm
Największa ryba Sławomir Kmieć szczupak 53 cm

KATEGORIA JUNIOR

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Patryk Tofin 38
PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW – ZBIGNIEWA WOJASA 08.05.2022

METODA SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Roman Bracisiewicz 2,14 kg
2. Paweł Burda 1,45 kg
3. Rafał Kulma 1,32 kg
4. Bogusław Suder 1,00 kg
5. Zbigniew Szczurek 0,86 kg
6. Antoni Tromczyński 0,56 kg
7. Jacek Cholewa 0,46 kg
8. Józef Balawander 0,30 kg
9. Anna Maciejczyk 0,27 kg
Największa ryba Roman Bracisiewicz leszcz 44 cm

METODA GRUNT/FEEDER

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Piotr Iwulski 14,29 kg
2. Paweł Malarczyk 11,86 kg
3. Robert Weceklicki 7,03 kg
4. Michał Golik 5,57 kg
5. Zbigniew Golik 3,88 kg
6. Władysław Korpak 3,06 kg
7. Janusz Woźniak  Rybka 2,83 kg
8. Grzegorz Chachlowski 2,59 kg
9. Bogdan Perzanowski 2,53 kg
10. Krzysztof Perzanowski 2,47 kg
Największa ryba Paweł Malarczyk karp 57 cm
ZAWODY Z OKAZJI DNIA DZIECKA 05.06.2022

KATEGORIA KADET

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Aurelia Jaroń 3.93
2. Natan Kurowski 3.32
3. Michał Kierzyk 2.88
4. Michał Chachlowski 2,71
5. Oskar Podstolak 2,39

KATEGORIA JUNIOR

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Dawid Jaroń 2.77
2. Maja Majewska 1.54
3. Franciszek Krupa 1.44
4. Weronika Perzanowska 1.39
5. Hubert Faruzel 1.38
SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA MZW 11.06.2022

METODA SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Zbigniew Szczurek 18.17
2. Rafał Miś 13.10
3. Rafał Kulma 11.66
4. Sebastian Putera 9.51
5. Grzegorz Grycewicz 8.90
6. Robert Weceklicki 7.60
7. Andrzej Lebiest 7.55
8. Mirosław Kaczmarczyk 7.29
9. Józef Balawander 7.23
10. Henryk Bieniek 6.06
Największa ryba Rafał Miś karp 51 cm

KATEGORIA JUNIOR

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Tomasz Dziadur 4.00
2. Dawid Jaroń 1.89
3. Michał Dziadur 0.36
ZAWODY Z OKAZJI 10-LECIA MZW 19.06.2022

METODA SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Dariusz Kędryna 7.05 kg
2. Jakub Celusta 6.19 cm
3. Robert Weceklicki 5.69 kg
4. Zbigniew Szczurek 4.04 kg
5. Jerzy Łąka 3.85 kg
6. Antoni Tromczyński 2.27 kg
7. Wojciech Król 1.95 kg
8. Ryszard Rusek 1.88 kg
9. Andrzej Smagowicz 1.78 kg
10. Dariusz Kania 1.65 kg

METODA GRUNT/FEEDER

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Piotr Iwulski 19.52 kg
2. Jakub Serafin 17.41 kg
3. Mirosław Kaczmarczyk 11.02 kg
4. Marcin Hoduń 10.42 kg
5. Krzysztof Perzanowski 8.63 kg
6. Łukasz Hajto 5.65 kg
7. Grzegorz Chachlowski 5.40 kg
8. Mateusz Wilk 5.10 kg
9. Wacław Piwowarczyk 4.75 kg
10. Jakub Bogacki 3.76 kg
Największa ryba Jakub Serafin karp 88 cm

KATEGORIA JUNIOR

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Dawid Jaroń 5.85 kg
2. Damian Dyksa 1.88 kg
3. Kacper Biegański 1.54 kg
ZAWODY NOCNE 24H 02.07.2022

WYNIKI DRUŻYNOWE

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Sebastian Putera/Andrzej Putera 66.06 kg
2. Paweł Materna/Paweł Babik 59.37 kg
3. Paweł Chmiela/Robert Weceklicki 46.58 kg
4. Zbigniew Golik/Damian Golik 43.03 kg
5. Adrian Wilk/Mateusz Wilk 27.02 kg
Największa ryba Sebastian Putera karp  90 cm

WYNIKI INDYWIDUALNE

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Sebastian Putera 57.63 kg
2. Paweł Materna 55.07 kg
3. Paweł Chmiela 43,42 kg
4. Mateusz Wilk 27.02 kg
5. Damian Golik 25.31 kg
6. Andrzej Pańczyk 24.23 kg
7. Rafał Pałczyński 21.99 kg
8. Zbigniew Golik 17.72 kg
9. Bartosz Jaroń 15.79 kg
10. Mirosław Kaczmarczyk 13.78 kg
Największa ryba Paweł Materna  karp  14.20 kg

ZAWODY Z OKAZJI DNI KINGI O PUCHAR BURMISTRZA 23.07.2022

METODA SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Janusz Woźniak 14.16
2. Dariusz Kędryna 13.18
3. Bogysław Suder 5.58
4. Serhii Samusenko 5.36
5. Marek Micherdziński 4.76
6. Anna Maciejczyk 3.49
7. Rafał Kulma 2.93
8. Artur Chmiela 2.52
9. Stanisław Kucabiński 2.37
10. Roman Sternal 2.25
Największa ryba Roman Sternal leszcz  54 cm

METODA GRUNT/FEEDER

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Mariusz Serafin 8.08
2. Krzysztof Perzanowski 7.82
3. Ryszard Surówka 6.30
4. Piotr Duma 6.10
5. Zbigniew Golik 5.00
6. Piotr Dudek 4.84
7. Andrzej Putera 4.03
8. Ryszrd Kania 3.82
9. Władysław Korpak 3.63
10. Antoni Tromczyński 3.05

KATEGORIA JUNIOR

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Kamil Kuczera 4.43
2. Michał Chachlowski 4.35
NOCNE ZAWODY GRUNTOWE 12H 13.08.2022

WYNIKI DRUŻYNOWE

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Paweł Materna /Mateusz Wilk 48.37 kg
2. Jakub Bogacki/Marcin Hoduń 35.71 kg
3. Paweł Chmiela/Robert Weceklicki 33.63 kg
4. Krzysztof Perzanowski/Władysław Korpak 32.81 kg
5. Paulina Ługowska/Piotr Duma 15.75 kg

WYNIKI INDYWIDUALNE

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Paweł Materna  32.99 kg
2. Marcin Hoduń  32.04 kg
3. Paweł Chmiela   31.76 kg
4. Władysław Korpak  19,84 kg
5. Mateusz Wilk 15.38 kg
6. Krzysztof Perzanowski  12.97 kg
7. Piotr Duma 12.42 kg
8. Zbigniew Golik 10.65 kg
9. Zbigniew Szczurek 7.93 kg
10. Bartosz Jaroń 5.44 kg
Największa ryba Paweł Chmiela karp 84 cm
Krzysztof Perzanowski amur  84 cm

JESIENNY PUCHAR MZW 24.09.2022

METODA SPŁAWIK

L.p. Imię i nazwisko Punkty
1. Zbigniew Szczurek 5.11 kg
2. Bartosz Jaroń  4.13 kg
3. Antoni Tromczyński  3.69 kg
4. Grzegorz Bzdyl  3.16 kg
5. Mirosław Kaczmaeczyk 3.05 kg
6. Robert Mucha 2.67 kg
7. Dariusz Kędryna 2.65 kg
8. Kazimierz Madej 2.24 kg
9. Józef Balawender 2.18 kg
9. Grzegorz Grycewicz   2.18 kg
10. Bogusław Suder 1.84 kg
Największa ryba Dariusz Kędryna leszcz – 40 cm