ZawodnikSpławikowe mistrzstwaZawody nocne 24HPuchar BurmistrzaNocne gruntowe 12HŚwięto rybyJesienny pucharZawody 11 listopadaWyniki
Jacek Cholewa80090010000270
Zbigniew Szczurek00804001000220
Robert Madej0100000900190
Robert Weceklicki1000080000180
Władysław Korpak700000800150
Rafał Pałczyński050090000140
Anna Maciejczyk0400100000140
Bogusław Suder6000200500130
Dariusz Kędryna005000700120
Krzysztof Perzanowski00507000120
Bartłomiej Wieczorek9010100000110
Sebastian Putera3060000200110
Roman Braciszewicz001000000100
Paweł Babik0900000090
Andrzej Lebiest0000900090
Kazimierz Madej0800000080
Grzegorz Bzdyl50000030080
Paweł Śmiłek0000800080
Henryk Bieniek 0070000070
Maciej Chodur0700000070
Mariusz Stachura00601000070
Zbigniew Golik007000070
Antoni Tromczyński200010040070
Robert Mucha00010060070
Michał Golik006000060
Andrzej Putera0000600060
Stanisław Kucabiński0000500050
Maciej Gruchała4000000040
Grzegorz Grycewicz0040000040
Mirosław Kaczmarczyk00003010040
Rafał Trawiński0000400040
Paweł Chmiela0030000030
Norbert Paczyński0300000030
Grzegorz Stanek003000030
Wiesław Heretyk0200000020
Janusz Woźniak0020000020
Ryszard Sykała002000020
Krzysztof Luzar1000000010