KLASYFIKACJA GPX MZW 2020

LPZawodnikSpławikowe mistrzstwaZawody nocne 24HPuchar BurmistrzaNocne gruntowe 12HŚwięto rybyJesienny pucharZawody 11 listopadaWyniki
1Jacek Cholewa800900000170
2Robert Weceklicki100000000100
3Roman Braciszewicz001000000100
4Bartłomiej Wieczorek901000000100
5Robert Madej010000000100
6Sebastian Putera30600000090
7Paweł Babik0900000090
8Bogusław Suder60020000080
9Zbigniew Szczurek0080000080
10Kazimierz Madej0800000080
11Władysław Korpak7000000070
12Henryk Bieniek0070000070
13Maciej Chodur0700000070
14Mariusz Stachura0060000060
15Grzegorz Bzdyl5000000050
16Dariusz Kędryna0050000050
17Rafał Pałczyński0500000050
18Maciej Gruchała4000000040
19Grzegorz Grycewicz0040000040
20Anna Maciejczyk0400000040
21Paweł Chmiela0030000030
22Norbert Paczyński0300000030
23Antoni Tromczyński2000000020
24Wiesław Heretyk0200000020
25Krzysztof Luzar1000000010
26Andrzej Putera1000000010