Wyniki zawodów
METODA SPŁAWIK
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Jerzy Skrobot | 18.18 kg |
2. | Józef Balawander | 11.64 kg |
3. | Janusz Woźniak | 8.54 kg |
4. | Andrzej Lebiest | 4.43 kg |
5. | Roman Beacisiewicz | 3.31 kg |
6. | Serhii Samusenko | 2.35 kg |
7. | Bartosz Jaroń | 1.22 kg |
8. | Antoni Tromczyński | 0.92 kg |
9. | Dariusz Kędryna | 0.88 kg |
10. | Grzegorz Grycewicz | 0.82 kg |
Największa ryba | Józef Balawander | Karp 50 cm |
METODA GRUNT/FEEDER
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Piotr Sobków | 8.90 kg |
2. | Marek Micherdziński | 3.62 kg |
3. | Dariusz Pulchny | 3.30 kg |
4. | Tomasz Rogaczewski | 3.12 kg |
5. | Damian Golik | 2.97 kg |
6. | Krzysztof Perzanowski | 2.84 kg |
7. | Mirosław Kaczmarczyk | 2.69 kg |
8. | Piotr Duma | 2.68 kg |
9. | Bogdan Perzanowski | 2.23 kg |
10. | Ryszard Chorobik | 2.20 kg |
Największa ryba | Marek Gondek | Karp 50 cm |
KATEGORIA JUNIOR
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Damian Dyksa | 3.79 kg |
2. | Maksymilian bogacki | 0.77 kg |
3. | Dawid Jaroń | 0.67 kg |
4. | Adrian Owczarek | 0.36 kg |
KATEGORIA SENIOR
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Robert Szopa | 200.5 pkt |
2. | Kazimierz Madej | 153 pkt |
3. | Piotr Bogacki | 151 pkt |
4. | Bartosz Jaroń | 134 pkt |
5. | Michał Kurowski | 125 pkt |
6. | Robert Mucha | 116 pkt |
7. | Jan Panek | 108 pkt |
8. | Dariusz Kędryn | 105 pkt |
9. | Tomasz Łopata | 103 pkt |
9. | Mateusz Bugaj | 103 pkt |
10. | Rafał Kulma | 90 pkt |
Największa ryba | Stanisław Jałocha | Szczupak 73 cm |
KATEGORIA JUNIOR
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Dawid Jaroń | 49 pkt |
2. | Damian Dyksa | 31 pkt |
METODA SPŁAWIK
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Dariusz Kędryna | 5.24 kg |
2. | Andrzej Lebiest | 4.80 kg |
3. | Bogusław Suder | 4.62 kg |
4. | Józef Balawander | 4.42 kg |
5. | Kazimierz Madej | 4.20 kg |
6. | Zbigniew Szczurek | 3.70 kg |
7. | Marek Błyszczek | 3.53 kg |
8. | Janusz Woźniak | 3.42 kg |
9. | Bartosz Jaroń | 2.83 kg |
10. | Grzegorz Grycewicz | 2.61 kg |
Największa ryba | Grzegorz Grycewicz | Karp 41 cm |
METODA GRUNT/FEEDER
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Jarosław Węglarz | 18.58 kg |
2. | Michał Golik | 12.37 kg |
3. | Dariusz Pawliński | 11.12 kg |
4. | Dominik Dolaś | 10.92 kg |
5. | Krzysztof Perzanowski | 10.73 kg |
6. | Piotr Bogacki | 10.47 kg |
7. | Dariusz Pulchny | 9.60 kg |
8. | Stanisław Kantor | 7.39 kg |
9. | Artur Chmiela | 5.69 kg |
10. | Jakub Serafin | 5.00 kg |
Największa ryba | Jarosław Węglarz | Karp 85 cm |
KATEGORIA SENIOR
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Sebastian Putera | 5.42 kg |
2. | Robert Weceklicki | 4.16 kg |
3. | Roman Sternal | 3.89 kg |
4. | Zbigniew Szczurek | 3.46 kg |
5. | Dariusz Kędryna | 3.43 kg |
6. | Józef Balawender | 2.96 kg |
7. | Władysław Korpak | 2.94 kg |
8. | Serhii Samusenko | 2.82 kg |
9. | Tomasz Rogaczewski | 2.23 kg |
10. | Bogusław Suder | 2.17 kg |
Największa ryba | Sebastian Putera | Amur 69 cm |
KATEGORIA JUNIOR
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Dawid Jaroń | 0.7 kg |
2. | Damian Dyksa | 0.59 kg |
3. | Paweł Firek | 0.47 kg |
4. | Kamil Kuczera | 0.34 kg |
WYNIKI DRUŻYNOWE
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Krzysztof Perzanowski/Zbigniew Szczurek | 76.58 kg |
2. | Mirosław Kaczmarczyk/Rafał Trawiński | 55.87 kg |
3. | Piotr Bogacki/Bartłomiej Wieczorek | 47.50 kg |
4. | Mateusz Korzeniowski/Dariusz Pawliński | 47.04 kg |
5. | Andrzej Putera/Sebastian Putera | 29.38 kg |
6. | Zbigniew Golik/Damian Golik | 27.80 kg |
7. | Bogusław Wilk/Piotr Wilk | 27.18 kg |
8. | Paweł Chmiela/Robert Weceklicki | 23.14 kg |
9. | Paulina Ługowska/Piotr Duma | 22.87 kg |
10. | Rafał Barszcz/Dariusz Moskała | 19.08 kg |
WYNIKI INDYWIDUALNE
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Krzysztof Perzanowski | 56.42 kg |
2. | Piotr Bogacki | 47.50 kg |
3. | Mirosław Kaczmarczyk | 36.50 kg |
4. | Dariusz Pawliński | 31.74 kg |
5. | Damian Golik | 24.08 kg |
6. | Zbigniew Szczurek | 20.43 kg |
7. | Sebastian Putera | 19.72 kg |
8. | Rafał Trawiński | 19.37 kg |
9. | Piotr Wilk | 16.46 kg |
10. | Paulina Ługowska | 15.49 kg |
Największa ryba | Mateusz Korzeniowski | Karp 87 cm |
Zawody z okazji Dni Kingi o puchar burmistrza 22.07.2023
METODA SPŁAWIK
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Zbigniew Szczurek | 4.74 kg |
2. | Józef Balawender | 3.81 kg |
3. | Piotr Pajor | 2.35 kg |
4. | Dariusz Kędryna | 2.27 kg |
5. | Marek Grzegorz Bzdyl | 2.24 kg |
6. | Rafał Kulma | 2.0 kg |
7. | Bogusław Suder | 1.99 kg |
8. | Andrzej Lebiest | 1.91 kg |
9. | Władysław Korpak | 1.77 kg |
10. | Janusz Woźniak | 1.69 kg |
METODA GRUNT/FEEDER
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Wiesław Kłapa | 14.28 kg |
2. | Mateusz Wilk | 11.42 kg |
3. | Krzysztof Perzanowski | 9.70 kg |
4. | Michał Kurowski | 7.0 kg |
5. | Mateusz Korzeniowski | 6.25 kg |
6. | Bogusław Wilk | 4.39 kg |
7. | Marcin Hoduń | 4.18 kg |
8. | Piotr Sobków | 3.84 kg |
9. | Piotr Duma | 3.45 kg |
10. | Robert Mucha | 3.20 kg |
Największa ryba | Wiesław Kłapa | Karp 88 cm |
KATEGORIA JUNIOR
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Kamil Kuczera | 1.65 kg |
2. | Paweł Firek | 0.96 kg |
3. | Dawid Jaroń | 0.59 kg |
4. | Maksymilian Bogacki | 0.27 kg |
WYNIKI DRUŻYNOWE
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Krzysztof Perzanowski /Zbigniew Szczurek | 32.87 kg |
2. | Paweł Malarczyk/Robert Weceklicki | 26.84 kg |
3. | Władysław Luda/Piotr Iwulski | 20.52 kg |
4. | Jarosław Węglarz/Grzegorz Bzdyl | 16.40 kg |
5. | Bartosz Jaroń/Mariusz Serafin | 12.46 kg |
6. | Paweł Bogacki/Jakub Bogacki | 10.43 kg |
7. | Zbigniew Golik/Damian Golik | 10.21 kg |
8. | Anna Maciejczyk/Rafał Pałczyński | 9.64 kg |
9. | Michał Golik/Dominik Dolaś | 9.63 kg |
10. | Mirosław Kaczmarczyk/Rafał Trawiński | 8.31 kg |
WYNIKI INDYWIDUALNE
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Krzysztof Perzanowski | 26.92 kg |
2. | Władysław Luda | 20.52 kg |
3. | Robert Weceklicki | 15,89 kg |
4. | Jarosław Węglarz | 14.51 kg |
5. | Paweł Malarczyk | 10.95 kg |
6. | Jakub Bogacki | 10.43 kg |
7. | Zbigniew Golik | 10.21 kg |
8. | Anna Maciejczyk | 9.64 kg |
9. | Dominik Dolaś | 9.63 kg |
10. | Mariusz Serafin | 9.15 kg |
Największa ryba | Zbigniew Golik | Amur 94 cm |
METODA SPŁAWIK
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Bogusław Suder | 9.45 kg |
2. | Zbigniew Szczurek | 7.01 kg |
3. | Grzegorz Bzdyl | 6.69 kg |
4. | Józef Balawender | 4.85 kg |
5. | Robert Mucha | 4.42 kg |
6. | Bartosz Jaroń | 4.26 kg |
7. | Piotr Pajor | 3.87 kg |
8. | Mirosław Kaczmarczyk | 3.75 kg |
9. | Roman Bracisiewicz | 3.65 kg |
10. | Wiesław Kłapa | 3.56 kg |
Największa ryba | Wiesław Kłapa | Karp 56 cm |
METODA SPŁAWIK
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Tomasz Rogaczewski | 4.15 kg |
2. | Dariusz Kędryna | 3.59 kg |
3. | Zbigniew Szczurek | 2.79 kg |
4. | Antoni Tromczyński | 1.72 kg |
5. | Anna Maciejczyk | 1.65 kg |
6. | Robert Mucha | 1.52 kg |
6. | Grzegorz Bzdyl | 1.52 kg |
7. | Maciej Gruchała | 1.34 kg |
8. | Piotr Pajor | 1.15 kg |
9. | Jacek Cholewa | 1.02 kg |
10. | Grzegorz Grycewicz | 0.98 kg |
METODA GRUNT/FEEDER
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Paweł Materna | 19.73 kg |
2. | Mariusz Serafin | 10.19 kg |
3. | Stanisław Kantor | 5.87 kg |
4. | Dariusz Pawliński | 5.21 kg |
5. | Tadeusz Wrona | 4.78 kg |
6. | Rafał Pałczyński | 4.44 kg |
7. | Leszek Tomasik | 4.30 kg |
8. | Dariusz Strąg | 4.14 kg |
9. | Piotr Iwulski | 3.66 kg |
10. | Daniel Rakoczy | 3.38 kg |
Największa ryba | Paweł Materna | Karp 82 cm |
KATEGORIA JUNIOR
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Michał Chachlowski | 0.7 kg |
2. | Kamil Kuczera | 0.46 kg |
ZAWODY Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2023
METODA SPŁAWIK
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Tomasz Rogaczewski | 11.16 kg |
2. | Piotr Job | 6.41 kg |
3. | Józef Balawender | 5.73 kg |
4. | Dariusz Kędryna | 4.88 kg |
5. | Grzegorz Reguła | 4.45 kg |
6. | Roman Bracisiewicz | 3.91 kg |
7. | Bogusław Suder | 3.15 kg |
8. | Grzegorz Grycewicz | 2.53 kg |
9. | Robert Mucha | 2.49 kg |
10. | Zbigniew Szczurek | 2.45 kg |
METODA GRUNT/FEEDER
L.p. | Imię i nazwisko | Waga |
1. | Paweł Malarczyk | 14.73 kg |
2. | Dominik Dolaś | 14.47 kg |
3. | Sebastian Putera | 12.04 kg |
4. | Dariusz Pawliński | 10.77 kg |
5. | Krzysztof Perzanowski | 10.65 kg |
6. | Paweł Chmiela | 10.38 kg |
7. | Michał Golik | 10.34 kg |
8. | Patryk Krupa | 9.88 kg |
9. | Damian Golik | 8.86 kg |
10. | Piotr Sobków | 8.72 kg |
Największa ryba | Piotr Iwulski | Karp 74 cm |