Klasyfikacja GPX MZW GRUNT/FEEDER 2024

Wyniki zawodów 

Lista imprez:

I WIOSENNY PUCHAR JESIOTRA
II PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW – ZBIGNIEWA WOJASA
III ZAWODY NOCNE 24 H
IV ZAWODY Z OKAZJI DNI KINGI O PUCHAR BURMISTRZA
V NOCNE ZAWODY GRUNTOWE
VI WIELICKIE ŚWIĘTO RYBY
VII ZAWODY Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

IIIIIIIVVVIVIIwynik
Rafał Szczerbak8090170
Paweł Babik70100170
Mariusz Serafin10040140
Kamil Krzeczek40100140
Grzegorz Chachlowski8050130
Piotr Duma10020120
Patryk Krupa3090120
Zbigniew Golik9090
Konrad Kowal9090
Damian Golik8080
Piotr Bogacki8080
Rafał Pałczyński7070
Piotr Sobków7070
Damian Serafin7070
Stanisław Sarga6060
Mirosław Kaczmarczyk6060
Dariusz Pawliński6060
Karol Górka6060
Janusz Bogacki5050
Jakub Serafin5050
Jarosław Węglarz5050
Tadeusz Wrona4040
Rafał Pałczyński4040
Jakub Bogacki3030
Bogdan Perzanowski3030
Piotr Augustynek3030
Sebastian Putera2020
Mariusz Stachura2020
Jakub Kołodziejczyk2020
Jerzy Lupa1010
Piotr Iwulski1010
Mariusz Stachura1010