Klasyfikacja GPX MZW SPŁAWIK 2022

Wyniki zawodów 

Lista imprez:

I PUCHAR STAROSTY
II PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW – ZBIGNIEWA WOJASA
III SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA MZW
IV ZAWODY Z OKAZJI DNI KINGI O PUCHAR BURMISTRZA
V  JESIENNY PUCHAR MZW
VI WIELICKIE ŚWIĘTO RYBY
VII ZAWODY Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

 IIIIIIIVVVIVIIwynik
Zbigniew Szczurek6060100100320
Roman Bracisiewicz100100200
Rafał Kulma808040200
Paweł Burda9090180
Bogusław Suder708010160
Grzegorz Grycewicz806020160
Antoni Tromczyński205080150
Dariusz Kędryna9040130
Józef Balawander50302020120
Sebastian Putera4070110
Janusz Woźniak rybka100100
Grzegorz Bzdyl3070100
Rafał Miś9090
Mirosław Kaczmarczyk306090
Bartosz Jaroń9090
Maciej Młyński7070
Anna Maciejczyk205070
Serhii Samusenko7070
Marek Micherdziński6060
Robert Weceklicki5050
Robert Mucha5050
Jacek Cholewa4040
Andrzej Lebiest4040
Artur Chmiela3030
Kazimierz Madej3030
Stanisław Kucabiński2020
Grzegorz Reguła1010
Henryk Bieniek1010
Roman Sternal1010