Na zbiorniki Cholerzyńskie można wykupić zezwolenia jednodniowe na amatorski połów ryb, aby to zrobić należy: na nasze konto Bank Spółdzielczy w Wieliczce nr.:39 86190006 0010 0200 9377 0001 wpłacić kwotę 20 zł. a w tytule przelewu koniecznie trzeba wpisać dzień w którym chcemy dokonać połowu oraz łowisko. Klikając na link poniżej należy wydrukować „Zezwolenie Jednodniowe” i wypełnić na nim rubryki według instrukcji przykład:

ZEZWOLENIE JEDNODNIOWE NA ZBIORNIKI W CHOLERZYNIE

AMATORSKI POŁÓW RYB

WAŻNE OD GODZ. 0001 DO GODZ 2400

DNIA:..

 

NAZWISKO…Kowalski………………………………..

IMIĘ…………..Jan……………………………………….

Rejestr połowów ryb

SYMBOL ŁOWISKA

GATUNEK RYBY

ILOŚĆ SZT.

DŁUGOŚĆ W CM.

CHD

 

 

 

 

Po złowieniu ryby limitowanej przeznaczonej do zabrania należy wypełnić rubryki gatunek ryby, ilość sztuk oraz długość w cm.

Wymiary ochronne ryb oraz ich limity dobowe podane są w Regulaminie Jednodniowym, który również jest do pobrania poniżej. Okresy ochronne oraz wymiary ochronne ryb nie, wymienione w regulaminie reguluje ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 12 listopada 2001 r. w sprawie połowu ryb oraz warunków chowu, hodowli i połowu innych organizmów Żyjących w wodzie.

Do kontroli należy mieć przy sobie potwierdzenie wpłaty z banku, wydrukowane zezwolenie z wpisaną datą identyczną z tą z wpłaty oraz dokument tożsamości ze zdjęciem. W przeciwnym wypadku Zezwolenie będzie nie ważne.

 

Do pobrania w pdf: Zezwolenie Jednodniowe
                              Regulamin Jednodniowy