Zawody 2013

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

PUNKTACJA

100

90

80

70

60

50

40

30

20

10

 

ZESTAWIENIE ZWYCIĘZCÓW
Seniorzy Juniorzy
Miejsce Imię Nazwisko Licz.Punkt. Miejsce Imię Nazwisko Licz.Punkt.
1 Zbigniew Szczurek 410 1 Paweł Burda 460
2 Władysław Korpak 340 2 Kinga Kędryna 440
3 Marek Micherdziński 230 3 Maciej Malarczyk 370
4 Grzegorz Chachlowski 220 4 Michał Mizera 330
5 Maciej Młyński 170 5 Szymon Weceklicki 230
6 Roman Braciszewicz 160 6 Jakub Konopka 170
6 Robert Ślazyk 160 7 Mateusz Mizera 150
6 Krzysztof Ziajko 160 7 Adrian Gawor 150
7 Mirosław Kaczmarczyk 140 7 Adrian Gawor 150
8 Artur Chmiela 120 8 Oskar Chmiela 100
8 Krzysztof Perzanowski 120 9 Tomasz Kaczmarczyk 90
8 Robert Weceklicki 120 9 Jakub Janus 90
9 Wiesław Malarczyk 90 9 Patryk Krupa 90
10 Mieczysław Rokicki 80 9 Tomasz Hartabus 90
10 Andrzej Gąstoł 80 9 Tomasz Zimnicki 90
10 Bartosz Jaroń 80 10 Jakub Rokita 80
10 Ryszard Rusek 80 10 Piotr Żak 80
11 Andrzej Lebiest 70 10 Przemysław Mól 80
11 Ryszard Surówka 70 11 Kamil Kiejdysz 70
12 Andrzej Lebiest 60 11 Kamil Kubowicz 70
12 Jarosław Janawa 60 11 Przemysław Malarczyk 70
12 Robert Murdza 60 11 Tomasz Gąska 70
12 Mariusz Janus 60 12 Aleks Czulak 60
12 Krzysztof Kaleta 60 13 Krzysztof Tylek 50
13 Stanisław Kaczmarczyk 50 13 Adrian Skiba 50
13 Tomasz Pluta 50 14 Oliwier Lenart 40
13 Maciej Lisser 50 14 Karol Nowak 40
13 Jacek Stankowicz 50 14 Marcin Bater 40
13 Henryk Bieniek 50 14 Agnieszka Mól 40
13 Jacek Mirek 50 14 Dominik Nawalany 40
14 Grzegorz Grycewicz 40 14 Michał Sitko 40
14 Piotr Iwiński 40 15 Karol Żak 30
14 Dawid Czyżowski 40 15 Radosław Sosnowski 30
15 Robert Matykiewicz 30 16 Damian Młyński 20
15 Marek Kapusta 30 16 Konrad Pazdan 20
15 Robert Kaczmarczyk 30 17 Dominik Młyński 10
16 Dominik Grinwald 20      
16 Włodzimierz Ślusarczyk 20      
16 Paweł Cichoń 20      
17 Tadeusz Wrona 10      
17 Dariusz Kędryna 10      
17 Paweł Chmiela 10      
17 Łukasz Ziobro 10      
17 Michał Kurowski 10      
17 Łukasz Hajto 10      
 

 

  Wyniki zawodów:




 Puchar Starosty 21-04-2013 Brzegi - wyniki:

SENIORZY

JUNIORZY

1

Maciej Młyński

4,57 kg.

1

Szymon Weceklicki

1,05 kg.

2

Grzegorz Chachlowski

4,35 kg.

2

Tomasz Kaczmarczyk

0,72 kg.

3

Mieczysław Rokicki

3,58 kg.

3

Kinga Kędryna

0,43 kg.

4

Artur Chmiela

2,78 kg.

3

Paweł Burda

0,43 kg.

5

Krzysztof Ziajko

2,50 kg.

4

Kamil Kubowicz

0,18 kg.

6

Marek Micherdziński

2,22 kg.

5

Maciej Malarczyk

0,11 kg.

7

Zbigniew Szczurek

1,88 kg.

6

Krzysztof Tylek

0,10 kg.

8

Robert Matykiewicz

1,80 kg.

7

Mateusz Mizera

0,06 kg.

9

Andrzej Lebiest

1,66 kg.

     

10

Tadeusz Wrona

1,55 kg.

     

 


Mistrzostwo Spinningowe 01-05-2013 Brzegi - wyniki:

Seniorzy

Juniorzy

1

Roman Braciszewicz

319 cm.

1

Paweł Burda

94 cm.

2

Wiesław Malarczyk

162 cm.

2

Jakub Konopka

48 cm.

3

Władysław Korpak

123 cm.

3

Jakub Rokita

29 cm.

4

Andrzej Lebiest

118 cm.

4

Michał Mizera

 

5

Jarosław Janawa

113 cm.

4

Mateusz Mizera

 

6

Stanisław Kaczmarczyk

103 cm.

4

Przemysław Malarczyk

 

6

Tomasz Pluta

103 cm.

     

7

Grzegorz Grycewicz

100 cm.

     

8

Marek Kapusta

93 cm.

     

9

Dominik Grinwald

81 cm.

     

10

Dariusz Kędryna

68 cm.

     

Najdłuższa ryba Sum – 110 cm – Wiesław Malarczyk


 Pucha Pstrąga 12-05-2013 Cholerzyn Duży - wyniki:

Seniorzy

Juniorzy

1

Zbigniew Szczurek

249 cm.

1

Kinga Kędryna

21 cm.

2

Marek Micherdziński

200 cm.

     

3

Krzysztof Perzanowski

186 cm.

     

4

Władysław Korpak

142 cm.

     

5

Robert Ślazyk

75 cm.

     

6

Maciej Lisser

58 cm.

     

7

Andrzej Lebiest

48 cm.

     

8

Krzysztof Kaleta

43,5 cm.

     

Najdłuższa ryba Pstrąg – 43,5 cm Krzyszrof Kaleta


Dzień Dziecka 01-06-2013 Park Mickiewicza - wyniki:

Kadeci

Juniorzy

1

Oskar Chmiela

2,00 kg.

1

Paweł Burda

2,40 kg.

2

Jakub Janus

1,95 kg.

2

Patryk Krupa

2,06 kg.

3

Piotr Żak

1,85 kg.

3

Przemysław Mól

1,52 kg.

4

Maciej Malarczyk

1,74 kg.

4

Tomasz Gąska

1,31 kg.

5

Szymon Weceklicki

1,14 kg.

5

Michał Mizera

0,85 kg.

6

Adrian Skiba

1,01 kg.

6

Adrian Gawor

0,65 kg.

7

Oliwier Lenart

1,00 kg.

7

Jakub Konopka

0,33 kg.

8

Karol Żak

0,94 kg.

8

Tomasz Hartabus

0,18 kg.

9

Damian Młyński

0,84 kg.

8

Radosław Sosnowski

0,18 kg.

10

Dominik Młyński

0,79 kg.

9

Konrad Pazdan

0,17 kg.

11

Aleks Czulak

0,61 kg.

10

Kinga Kędryna

0,14 kg.

12

Tymoteusz Lenart

0,45 kg.

11

Michał Sitko

0,12 kg.

 


Mistrzostwo Spławikowe 15-06-2013 Brzegi - wyniki:

Juniorzy

Seniorzy

1

Paweł Burda

3,42 kg.

1

Robert Weceklicki

4,63 kg.

2

Kinga Kędryna

2,23 kg.

2

Marek Micherdziński

4,60 kg.

3

Maciej Malarczyk

2,04 kg.

3

Władysław Korpak

4,40 kg.

4

Szymon Weceklicki

1,99 kg.

4

Ryszard Surówka

4,36 kg.

5

Tomasz Hartabus

1,14 kg.

5

Grzegorz Chachlowski

3,98 kg.

6

Karol Nowak

1,08 kg.

6

Jacek Stankowicz

3,88 kg.

7

Marcin Bater

 

7

Krzysztof Perzanowski

3,80 kg.

7

Jakub Konopka

 

8

Henryk Bieniek

3,70 kg.

7

Michał Mizera

 

9

Włodzimierz Ślusarczyk

3,54 kg.

7

Mateusz Mizera

 

10

Paweł Chmiela

3,42 kg.

Marcin Baster oraz Tadeusz Wrona nagrody od sklepu „Lin”.

 


Puchar Burmistrza 20-07-2013 Brzegi - wyniki:

Seniorzy

Juniorzy

1

Krzysztof Ziajko

14,15

1

Adrian Gawor

9,59

2

Zbigniew Szczurek

13,92

2

Tomasz Zimnicki

3,61

3

Andrzej Gąstoł

12,72

3

Kinga Kędryna

3,54

4

Grzegorz Chachlowski

11,77

3

Paweł Burda

3,54

5

Robert Murdza

8,55

4

Maciej Malarczyk

3,52

6

Artur Chmiela

8,26

5

Aleks Czulak

3,24

7

Piotr Iwiński

7,80

6

Michał Mizera

3,06

8

Robert Ślazyk

7,49

7

Agnieszka Mól

2,38

9

Robert Weceklicki

7,23

7

Dominik Nawalany

2,38

10

Władysław Korpak

6,98

7

Michał Sitko

2,38

 


 Puchar Lednicy 17-08-2013 Brzegi - wyniki:

1 Mirosław Kaczmarczyk 3,98 kg.
2 Zbigniew Szczurek 2,92 kg.
3 Bartosz Jaroń 2,21 kg.
4 Maciej Młyński 1,85 kg.
5 Mariusz Janus 1,71 kg.
6 Dawid Czyżowski 1,61 kg.
7 Michał Mizera 1,40 kg.
8 Robert Kaczmarczyk 1,34 kg.
9 Henryk Bieniek 1,15 kg.
10 Łukasz Ziobro 1,03 kg.
10 Michał Kurowski 1,03 kg.

 



 Puchar Starosty 31-08-2013 Wieniec - wyniki:

Seniorzy Juniorzy
1 Władysław Korpak 5,19 kg. 1 Anna Mirek 3,46 kg.
2 Zbigniew Szczurek 3,93 kg. 2 Maciej Malarczyk 0,35 kg.
3 Ryszard Rusek 1,42 kg. 3 Kinga Kędryna 0,12 kg.
4 Robert Ślazyk 1,23 kg. 4 Michał Mizera 0,00 kg.
5 Roman Braciszewicz 1,04 kg. 4 Kamil Kiejdysz 0,00 kg.
6 Jacek Mirek 0,52 kg.      
7 Mirosław Kaczmarczyk 0,45 kg.      
8 Krzysztof Kaleta 0,43 kg.      
9 Paweł Cichoń 0,31 kg.      
10 Łukasz Hajto 0,26 kg.      

 

 

Małopolski Związek Wędkarski

ul. Adama Mickiewicza 8, 32-020 Wieliczka

KRS 0000435155, REGON 122672038, NIP 6832080142

NR. KONTA BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE

39 86190006 0010 0200 9377 0001

Prezes Paweł Chmiela
- tel.515674543, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik Robert Ślazyk
- tel.666046006, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant SSR Mirosław Kaczmarczyk
- tel.606157503, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gospodarz Wit Smęder
 - tel.535091136
W sprawach dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt ze skarbnikiem Stowarzyszenia.

Początek strony

CHCEMY BY WODY BYŁY PEŁNE ŻYCIA.