Zawody 2015

Tabela wyników

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

PUNKTACJA

100

90

80

70

60

50

40

30

20

10

 

ZESTAWIENIE ZWYCIĘZCÓW
SeniorzyJuniorzy
MiejsceImię NazwiskoLicz.Punkt.MiejsceImię NazwiskoLicz.Punkt.
 1 Zbigniew Szczurek 4701 Kinga Kędryna570
2 Krzysztof Perzanowski4002 Maciej Malarczyk470
3 Janusz Woźniak3003 Paweł Burda340
4 Władysław Kaorpak2204 Jakub Karolczak240
5 Tadeusz Wrona200 5 Michał Sitko120
6 Jacek Cholewa160 6 Mateusz Kowalik110
7 Andrzej Lebiest150 7 Aleksander Stachurski100
8 Józef Balawender110 7 Piotr Żak100
8 Marek Micherdziński1108 Adrian Śmiłek 90
8 Robert Weceklicki1108 Patryk Krupa90
9 Andrzej Ciastoń1008 Wiesław Dąbrowski90
9 Jan Kowalik1009 Jakub Grabka80
9 Paweł Bobik1009 Kamil Chwastek80
10 Grzegorz Krupa909 Tomasz Hartabus80
10 Kazimierz Madej9010 Dawid Jaroń70
10 Mieczysław Rokicki9010 Kamil Klejdysz70
11 Artur Policht8010 Krzysztof Kapusta70
11 Henryk Bieniek8010 Przemysław Malec70
11 Krzysztof Bąk8011 Oskar Chmiela60
11 Maciej Wróbel8012 Karolina Stefanik50
11 Piotr Micherdziński8013 Andrej Stefanik40
11 Ryszard Surówka8013 Weronika Perzanowska40
12 Robert Murdza7014 Julia Kuchcińska30
12 Władysław Rybka7015 Dominik Młyński20
13 Maciej Młyński6016 Dominik Zakrzewski10
13 Paweł Śmiłek60   
13 Piotr Cholewa60   
13 Stanisław Stróg60   
14 Andrzej Gąstoł50   
14 Jerzy Łąka50   
14 Piotr Szczepanow50   
15 Bogusław Suder40   
15 Jerzy Skrobot40   
15 Piotr Cholewa40   
16 Dominik Grunwald30   
16 Mirosław Kaczmarczyk30   
16 Paweł Chmiela30   
16 Rafał Trawinski30   
17 Grzegorz Grycewicz10   
17 Janusz Serafin10   
17 Tadeusz Bogdański10   
17 Zbigniew Lisiak10   

 

  Wyniki zawodów:




Lednica 04-10-2015 Lednica – wyniki

1Władysław Korpak3,08 kg.
2Zbigniew Szczurek2,68 kg.
3Krzysztof Perzanowski2,54 kg.

Świeto Wielickiej Ryby 12 września – wyniki

JuniorzySeniorzy
1Kinga Kędryna5,64 kg.1Janusz Woźniak8,66 kg.
2Adrian Śmiłek3,74 kg.2Tadeusz Wrona5,53 kg.
3Tomasz Hartabus2,30 kg.3Krzysztof Bąk5,36 kg.
Najdłuższa ryba Amur 55 cm. – Jerzy Lupa

Nocne zawody MZW 29-08-2015 Brzegi – wyniki

TEAMSOLO
1Paweł Bobik
Grzegorz Krupa
14,765 kg.1Paweł Bobik8,570 kg.
2Ryszard Surówka
Jerzy Lupa
9,030 kg.2Grzegorz Krupa6,195 kg.
3Andrzej Bogdański
Andrzej Putera
7,830 kg.3Ryszard Surówka4,910 kg.
Najdłuższa ryba Jesiotr 95 cm. – Robert Madej

Lednica 15-08-2015 Lednica – wyniki

1Janusz Woźniak5,40 kg.
2Zbigniew Szczurek4,00 kg.
3Paweł Burda2,28 kg.
4Andrzej Lebiest2,19 kg.
5Poitr Cholewa2,02 kg.

Puchar Burmistrza 25-07-2015 Grabówki – wyniki

JuniorzySeniorzy
1Kinga Kędryna1,70 kg.1Zbigniew Szczurek10,07 kg.
2Paweł Burda1,66 kg.2Krzysztof Pezranowski6,30 kg.
3Maciej Malarczyk0,85 kg.3Andrzej Lebiest5,76 kg.
4Przemysław Malec0,75 kg.4Robert Weceklicki5,67 kg.
5Mateusz Kowalik0,60 kg.5Jacek Cholewa5,14 kg.
6Karolina Stefanik0,50 kg.6Marek Micherdziński5,08 kg.
7Andrej Stefanik0,39 kg.7Paweł Śmiłek4,63 kg.
8Michał Sitko 8Mirosław Kaczmarczyk4,58 kg.
8Jakub Karolczak 9Władysław Korpak4,41 kg.
8Aleksander Stachurski 10Tadeusz Bogdański4,07 kg.
Najdłuższa ryba Węgorz 45 cm. –  Andrzej Putera

Puchar Starosty 19-07-2015 “Karp” w Gdowie – wyniki

     
1Krzysztof Perzanowski3,95 kg.1Kinga Kędryna4,63 kg.
2Zbigniew Szczurek3,60 kg.2Jakub Karolczak3,03 kg.
3Władysław Kaorpak3,58 kg.3Maciej Malarczyk1,13 kg.
4Józef Balwender3,47 kg.4Kamil Klejdysz0,91 kg.
5Maciej Młyński3,38 kg.5Michał Sitko 
6Tadeusz Wrona3,16 kg.6Mikołaj Damięcki 
7Piotr Cholewa2,45 kg.   
8Jacek Cholewa2,10 kg.   
8Rafał Trawinski2,10 kg.   
9Robert Weceklicki2,05 kg.   
10Zbigniew Lisiak2,00 kg.   

Spławikowe Mistrzostwa MZW 13-06-2015 Brzegi – wyniki

JuniorzySeniorzy
1Kinga Kędryna3,07 kg.1Zbigniew Szczurek3,84 kg.
2Paweł Burda3,06 kg.2Mieczysław Rokicki3,63 kg.
3Maciej Malarczyk1,64 kg.3Krzysztof Perzanowski3,62 kg.
   4Jacek Cholewa3,41 kg.
   5Tadeusz Wrona3,40 kg.
   6Henryk Bieniek3,24 kg.
   7Józef Balawender2,78 kg.
   8Paweł Chmiela2,73 kg.
   9Robert Weceklicki2,51 kg.
   10Janusz Woźniak2,38 kg.
Największa ryba Amur 50 cm – Kazimierz Madej.

Dzień Dziecka 31-05-2015 Park Mickiewicza – wyniki

Juniorzy do 12 latJuniorzy starsi.
1Piotr Żak3,62 kg.1Kinga Kędryna2,08 kg.
2Wiesław Dąbrowski2,58 kg.2Patryk Krupa2,03 kg.
3Jakub Grabka2,27 kg.3Kamil Chwastek1,78 kg.
4Dawid Jaroń2,02 kg.4Krzysztof Kapusta1,55 kg.
5Oskar Chmiela1,89 kg.5Michał Sitko1,28 kg.
6Maciej Malarczyk1,80 kg.6Mateusz Kowalik1,15 kg.
7Weronika Perzanowska1,75 kg.6Jakub Karolczak1,15 kg.
8Julia Kuchcińska1,54 kg.7  
9Dominik Młyński1,50 kg.   
10Dominik Zakrzewski1,40 kg.  

 

Spininngowe Mitrzostwa MZW 01-05-2015 Brzegi – wyniki

SeniorzyJuniorzy
1Jan Kowalik107 cm.1Aleksander Stachurski41 cm.
2Kazimierz Madej57 cm.2Maciej Malarczyk35 cm.
3Artur Policht51 cm.3Kinga Kędryna 
3Piotr Micherdziński51 cm.3Tomasz Hartabus 
4Władysław Rybka50 cm.3Albert Kowalik 
5Stanisław Stróg49 cm.   
5Krzysztof Perzanowski49 cm.   
6Piotr Szczepanow47 cm.   
7Bogusław Suder46 cm.   
8Dominik Grunwald40 cm.   
9Władysław Korpak39 cm.   
10Janusz Serafin34 cm.   
Najdłuższa ryba Szczupak 67 cm.

Puchar Starosty 19-04-2015 Brzegi – wyniki

SENIORZYJUNIORZY
1Andrzej Ciastoń4,18 kg.1Jakub Karolczak1,53 kg.
2Janusz Woźniak2,91 kg.2Maciej Malarczyk0,93 kg.
3Maciej Wróbel2,53kg.3Paweł Burda0,92 kg.
4Robert Murdza2,35 kg.4Kinga Kędryna0,79 kg.
5Marek Micherdziński2,25 kg.5Michał Sitko0,78 kg.
5Jerzy Łąka2,25 kg.6Dawid Smolarek 
6Andrzej Gąstoł2,24 kg.6Mikołaj Damięcki 
7Jerzy Skrobot2,17 kg.6Kamil Klejdysz 
8Henryk Bieniek2,03 kg.   
9Paweł Śmiłek1,98 kg.   
10Grzegorz Grycewicz1,74 kg.   
Najdłuższa ryba Leszcz 37 cm – Janusz Woźniak