Zawody 2013

Tabela wyników

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

PUNKTACJA

100

90

80

70

60

50

40

30

20

10

 

ZESTAWIENIE ZWYCIĘZCÓW
SeniorzyJuniorzy
MiejsceImię NazwiskoLicz.Punkt.MiejsceImię NazwiskoLicz.Punkt.
1Zbigniew Szczurek4101Paweł Burda460
2Władysław Korpak3402Kinga Kędryna440
3Marek Micherdziński2303Maciej Malarczyk370
4Grzegorz Chachlowski2204Michał Mizera330
5Maciej Młyński1705Szymon Weceklicki230
6Roman Braciszewicz1606Jakub Konopka170
6Robert Ślazyk1607Mateusz Mizera150
6Krzysztof Ziajko1607Adrian Gawor150
7Mirosław Kaczmarczyk1407Adrian Gawor150
8Artur Chmiela1208Oskar Chmiela100
8Krzysztof Perzanowski1209Tomasz Kaczmarczyk90
8Robert Weceklicki1209Jakub Janus90
9Wiesław Malarczyk909Patryk Krupa90
10Mieczysław Rokicki809Tomasz Hartabus90
10Andrzej Gąstoł809Tomasz Zimnicki90
10Bartosz Jaroń8010Jakub Rokita80
10Ryszard Rusek8010Piotr Żak80
11Andrzej Lebiest7010Przemysław Mól80
11Ryszard Surówka7011Kamil Kiejdysz70
12Andrzej Lebiest6011Kamil Kubowicz70
12Jarosław Janawa6011Przemysław Malarczyk70
12Robert Murdza6011Tomasz Gąska70
12Mariusz Janus6012Aleks Czulak60
12Krzysztof Kaleta6013Krzysztof Tylek50
13Stanisław Kaczmarczyk5013Adrian Skiba50
13Tomasz Pluta5014Oliwier Lenart40
13Maciej Lisser5014Karol Nowak40
13Jacek Stankowicz5014Marcin Bater40
13Henryk Bieniek5014Agnieszka Mól40
13Jacek Mirek5014Dominik Nawalany40
14Grzegorz Grycewicz4014Michał Sitko40
14Piotr Iwiński4015Karol Żak30
14Dawid Czyżowski4015Radosław Sosnowski30
15Robert Matykiewicz3016Damian Młyński20
15Marek Kapusta3016Konrad Pazdan20
15Robert Kaczmarczyk3017Dominik Młyński10
16Dominik Grinwald20   
16Włodzimierz Ślusarczyk20   
16Paweł Cichoń20   
17Tadeusz Wrona10   
17Dariusz Kędryna10   
17Paweł Chmiela10   
17Łukasz Ziobro10   
17Michał Kurowski10   
17Łukasz Hajto10   

 

 

  Wyniki zawodów:




 Puchar Starosty 21-04-2013 Brzegi – wyniki:

SENIORZY

JUNIORZY

1

Maciej Młyński

4,57 kg.

1

Szymon Weceklicki

1,05 kg.

2

Grzegorz Chachlowski

4,35 kg.

2

Tomasz Kaczmarczyk

0,72 kg.

3

Mieczysław Rokicki

3,58 kg.

3

Kinga Kędryna

0,43 kg.

4

Artur Chmiela

2,78 kg.

3

Paweł Burda

0,43 kg.

5

Krzysztof Ziajko

2,50 kg.

4

Kamil Kubowicz

0,18 kg.

6

Marek Micherdziński

2,22 kg.

5

Maciej Malarczyk

0,11 kg.

7

Zbigniew Szczurek

1,88 kg.

6

Krzysztof Tylek

0,10 kg.

8

Robert Matykiewicz

1,80 kg.

7

Mateusz Mizera

0,06 kg.

9

Andrzej Lebiest

1,66 kg.

   

10

Tadeusz Wrona

1,55 kg.

   

 


Mistrzostwo Spinningowe 01-05-2013 Brzegi – wyniki:

Seniorzy

Juniorzy

1

Roman Braciszewicz

319 cm.

1

Paweł Burda

94 cm.

2

Wiesław Malarczyk

162 cm.

2

Jakub Konopka

48 cm.

3

Władysław Korpak

123 cm.

3

Jakub Rokita

29 cm.

4

Andrzej Lebiest

118 cm.

4

Michał Mizera

 

5

Jarosław Janawa

113 cm.

4

Mateusz Mizera

 

6

Stanisław Kaczmarczyk

103 cm.

4

Przemysław Malarczyk

 

6

Tomasz Pluta

103 cm.

   

7

Grzegorz Grycewicz

100 cm.

   

8

Marek Kapusta

93 cm.

   

9

Dominik Grinwald

81 cm.

   

10

Dariusz Kędryna

68 cm.

   

Najdłuższa ryba Sum – 110 cm – Wiesław Malarczyk


 Pucha Pstrąga 12-05-2013 Cholerzyn Duży – wyniki:

Seniorzy

Juniorzy

1

Zbigniew Szczurek

249 cm.

1

Kinga Kędryna

21 cm.

2

Marek Micherdziński

200 cm.

   

3

Krzysztof Perzanowski

186 cm.

   

4

Władysław Korpak

142 cm.

   

5

Robert Ślazyk

75 cm.

   

6

Maciej Lisser

58 cm.

   

7

Andrzej Lebiest

48 cm.

   

8

Krzysztof Kaleta

43,5 cm.

   

Najdłuższa ryba Pstrąg – 43,5 cm Krzyszrof Kaleta


Dzień Dziecka 01-06-2013 Park Mickiewicza – wyniki:

Kadeci

Juniorzy

1

Oskar Chmiela

2,00 kg.

1

Paweł Burda

2,40 kg.

2

Jakub Janus

1,95 kg.

2

Patryk Krupa

2,06 kg.

3

Piotr Żak

1,85 kg.

3

Przemysław Mól

1,52 kg.

4

Maciej Malarczyk

1,74 kg.

4

Tomasz Gąska

1,31 kg.

5

Szymon Weceklicki

1,14 kg.

5

Michał Mizera

0,85 kg.

6

Adrian Skiba

1,01 kg.

6

Adrian Gawor

0,65 kg.

7

Oliwier Lenart

1,00 kg.

7

Jakub Konopka

0,33 kg.

8

Karol Żak

0,94 kg.

8

Tomasz Hartabus

0,18 kg.

9

Damian Młyński

0,84 kg.

8

Radosław Sosnowski

0,18 kg.

10

Dominik Młyński

0,79 kg.

9

Konrad Pazdan

0,17 kg.

11

Aleks Czulak

0,61 kg.

10

Kinga Kędryna

0,14 kg.

12

Tymoteusz Lenart

0,45 kg.

11

Michał Sitko

0,12 kg.


Mistrzostwo Spławikowe 15-06-2013 Brzegi – wyniki:

Juniorzy

Seniorzy

1

Paweł Burda

3,42 kg.

1

Robert Weceklicki

4,63 kg.

2

Kinga Kędryna

2,23 kg.

2

Marek Micherdziński

4,60 kg.

3

Maciej Malarczyk

2,04 kg.

3

Władysław Korpak

4,40 kg.

4

Szymon Weceklicki

1,99 kg.

4

Ryszard Surówka

4,36 kg.

5

Tomasz Hartabus

1,14 kg.

5

Grzegorz Chachlowski

3,98 kg.

6

Karol Nowak

1,08 kg.

6

Jacek Stankowicz

3,88 kg.

7

Marcin Bater

 

7

Krzysztof Perzanowski

3,80 kg.

7

Jakub Konopka

 

8

Henryk Bieniek

3,70 kg.

7

Michał Mizera

 

9

Włodzimierz Ślusarczyk

3,54 kg.

7

Mateusz Mizera

 

10

Paweł Chmiela

3,42 kg.

Marcin Baster oraz Tadeusz Wrona nagrody od sklepu „Lin”.

 


Puchar Burmistrza 20-07-2013 Brzegi – wyniki:

Seniorzy

Juniorzy

1

Krzysztof Ziajko

14,15

1

Adrian Gawor

9,59

2

Zbigniew Szczurek

13,92

2

Tomasz Zimnicki

3,61

3

Andrzej Gąstoł

12,72

3

Kinga Kędryna

3,54

4

Grzegorz Chachlowski

11,77

3

Paweł Burda

3,54

5

Robert Murdza

8,55

4

Maciej Malarczyk

3,52

6

Artur Chmiela

8,26

5

Aleks Czulak

3,24

7

Piotr Iwiński

7,80

6

Michał Mizera

3,06

8

Robert Ślazyk

7,49

7

Agnieszka Mól

2,38

9

Robert Weceklicki

7,23

7

Dominik Nawalany

2,38

10

Władysław Korpak

6,98

7

Michał Sitko

2,38

 


 Puchar Lednicy 17-08-2013 Brzegi – wyniki:

1Mirosław Kaczmarczyk3,98 kg.
2Zbigniew Szczurek2,92 kg.
3Bartosz Jaroń2,21 kg.
4Maciej Młyński1,85 kg.
5Mariusz Janus1,71 kg.
6Dawid Czyżowski1,61 kg.
7Michał Mizera1,40 kg.
8Robert Kaczmarczyk1,34 kg.
9Henryk Bieniek1,15 kg.
10Łukasz Ziobro1,03 kg.
10Michał Kurowski1,03 kg.

 



 Puchar Starosty 31-08-2013 Wieniec – wyniki:

SeniorzyJuniorzy
1Władysław Korpak5,19 kg.1Anna Mirek3,46 kg.
2Zbigniew Szczurek3,93 kg.2Maciej Malarczyk0,35 kg.
3Ryszard Rusek1,42 kg.3Kinga Kędryna0,12 kg.
4Robert Ślazyk1,23 kg.4Michał Mizera0,00 kg.
5Roman Braciszewicz1,04 kg.4Kamil Kiejdysz0,00 kg.
6Jacek Mirek0,52 kg.   
7Mirosław Kaczmarczyk0,45 kg.   
8Krzysztof Kaleta0,43 kg.   
9Paweł Cichoń0,31 kg.   
10Łukasz Hajto0,26 kg.