Zawody 2018

wyniki zawodów 2018

 

MIEJSCE

12345678910

PUNKTACJA

100908070605040302010

 Zestawienie zwycięzców

SENIIORZYJUNIORZY
1Mirosław Kaczmarczyk 2501 Maciej Malarczyk670
2Robert Weceklicki 230 2Damian Dyksa 360
3Zbigniew Szczurek220 3Dawid Jaroń250
4Norbert Paczyński1904Piotr Klimczyk100
5Józef Balawender1804Ania Janowska100
5Paweł Śmiłek1805Weronika Perzanowska90
6Grzegorz Grycewicz 1705Mikołaj Dumieński 90
7Jacek Cholewa1606Madzia Kania80
7Rafał Trawiński1606Kinga Kędryna80
8Janusz Woźniak1406Wiktor Gargała80
9Maciej Gruchała1007Jakub Grabka70
9Krzysztof Luzar1008Adrian Śmiłek60
10Władysław Korpak908Kamil Popek60
10Zygmunt Palonek909Gabryjela Klejdysz50
10Grzegorz Bzdyl90 10 Franciszek Krupa40
10Andrzej Putera90 11Adam Kubistal 30
11Zbigniew Lisiak80   
11Piotr Iwulski80   
11Kazimierz Madej80   
11Paweł Malarczyk80   
12Henryk Bieniek70   
12Robert Mucha70   
13Ryszard Sykała60   
13Dariusz Kędryna60   
14Andrzej Lebiest50   
15Stanisław Kucabiński30   

 

15.04.2018 – PUCHAR  STAROSTY

SENIORZYJUNIORZY
1Paweł Śmiłek5,20 kg.1Piotr Klimczyk0,48 kg.
2Władysław Korpak4,78 kg.2Maciej Malarczyk0,45 kg.
3Zbigniew Lisiak4,43 kg.3  
4Henryk Bieniek4,12 kg.   
5Rafał Trawiński4,03 kg.   
6Andrzej Lebiest3,96 kg.   
7Józef Balawender3,96 kg.   
8Stanisław Kucabiński3,64 kg.   
9Zbigniew Szczurek3,58 kg.   
10Piotr Iwulski3,30 kg.   
Największa ryba Jaź 46 cm. – Janusz Woźniak

 01.05.2018 – SPINNINGOWE MISTRZOSTWA MZW

SeniorzyJuniorzy
1Zbigniew Szczurek272 cm.1Maciej Malarczyk7 cm
2Zygmunt Palonek202 cm.   
3Kazimierz Madej88 cm.   
4Robert Mucha84 cm.   
5Ryszard Sykała81 cm.   
Największa ryba Szczupak 52 cm. – Zygmunt Palonek

 27.05.2018 – DZIEŃ DZIECKA

JuniorzyKadeci
1Ania Janowska3,31 kg.1Maciej Malarczyk1,75 kg.
2Weronika Perzanowska3,07 kg.2Mikołaj Dumieński1,48 kg.
3Madzia Kania2,74 kg.3Kinga Kędryna1,40 kg.
4Dawid Jaroń2,58 kg.Jakub Grabka
5Adrian Śmiłek2,56 kg.4Kamil Popek1,30 kg.
 Gabryjela Klejdysz
5Franciszek Krupa0,79 kg.
Adam Kubistal

 16.06.2018 – SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA MZW

SeniorzyJuniorzy
1Maciej Gruchała6,65 kg.1Maciej Malarczyk3,68 kg.
2Grzegorz Bzdyl5,35 kg.2Dawid Jaroń1,75 kg.
3Grzegorz Grycewicz4,86 kg.3Damian Dyksa1,15 kg.
4Józef Balawender4,70 kg.   
5Dariusz Kędryna4,67 kg.   
Najdłuższ ryba Amur 49 cm – Stanisław Kucabiński

30.06 – 01.07.2018 – 24 GODZINNE ZAWODY MZW

DrużynowoIndywidualnie
1Zbigniew Szczurek43,58 kg.1Zbigniew Szczurek23,88 kg.
Mirosław Kaczmarczyk2Mirosław Kaczmarczyk19,70 kg.
2Robert Weceklicki30,43 kg.3Paweł Malarczyk18,50 kg.
Norbert Paczyński4Robert Weceklicki16,63 kg.
3Paweł Malarczyk24,23 kg.5Janusz Woźniak16,20 kg.
Maciej Malarczyk   
Najdłuższa ryba Karp 80 cm. – Janusz Woźniak

 21.07.2018 – DNI KINGI PUCHAR BURMISTRZA

SeniorzyJuniorzy
1Krzysztof Luzar6,71 kg.1Maciej Malarczyk2,01 kg.
2Grzegorz Grycewicz5,80 kg.2Damian Dyksa0,56 kg.
3Jacek Cholewa5,68 kg.   
3Józef Balawender5,68 kg.   
4Robert Weceklicki5,08 kg.   
Najdłuższa ryba Amur 43 cm – Antoni Tromczyński

04.08.2018 – PUCHAR STAROSTY – GDÓW 

SeniorzyJuniorzy
1Robert Weceklicki7,36 kg.1Damian Dyksa1,08 kg.
2Norbert Paczyński7,09 kg.2Dawid Jaroń0,53 kg.
3Jacek Cholewa6,41 kg.3Maciej Malarczyk0,47 kg.
4Mirosław Kaczmarczyk5,36 kg.   
Najdłuższ ryba Amur 82 cm – Norbert Paczyński

 25 – 26.08.2018 – NOCNE ZAWODY GRUNTOWE

DrużynowoIndywidualnie
1Robert Weceklicki22,70 kg.1Norbert Paczyński18,65 kg.
Norbert Paczyński2Andrzej Putera12,70 kg.
2Andrzej Putera19,40 kg.3Janusz Woźniak8,65 kg.
Sebastian Putera4Piotr Iwulski8,52 kg.
3Piotr Iwulski11,47 kg.   
Grzegorz Bzdyl   
Najdłuższa ryba Janusz Woźniak – Amur 90 cm.

 22.09.2018 – WIELICKIE ŚWIĘTO RYBY

 

JuniorzySeniorzy
1Maciej Malarczyk5,92 kg.1Rafał Trawiński4,42 kg.
2Damian Dyksa1,29 kg.2Mirosław Kaczmarczyk4,38 kg.
3Wiktor Gargała0,80 kg.3Paweł Śmiłek3,81 kg.
Najdłuższa ryba Karp 47 cm. Mirosław Kaczmarczyk