Zawody 2016

Tabela wyników

MIEJSCE12345678910
PUNKTACJA100908070605040302010
ZESTAWIENIE ZWYCIĘZCÓW
SeniorzyJuniorzy
MiejsceImię NazwiskoLicz.Punkt.MiejsceImię NazwiskoLicz.Punkt.
 1  Zbigniew Szczurek6901  Paweł Burda530
2  Janusz Woźniak4301  Maciej Malarczyk530
3  Krzysztof Bąk3202  Jakub Karolczak290
4  Rafał Trawiński3103  Kinga Kędryna180
5  Maciej Młyński3004  Kamil Chwastek160
6  Robert Mucha2305  Oskar Chmiela140
7  Jerzy Łąka1905  Kamil Klejdysz140
7  Paweł Śmiłek1906  Karolina Stefanik130
8  Mirosław Kaczmarczyk1707  Adrian Śmiłek100
9  Roman Braciszewicz1608  Roksana Chmiela90
9  Andrzej Lebiest1608  Anna Kmiecik90
10  Dariusz Kędryna1508  Mateusz Kowalik90
11  Henryk Bieniek1209  Jakub Janus80
12  Robert Madej1109  Andrezj Stefanik80
13  Andrzej Putera10010  Weronika Perzanowska70
13  Tadeusz Wrona10010  Przemysław Marzec70
14  Tadeusz Cieślik9011  Wiesław Dąbrowski60
14  Marek Micherdziński9011  Maciej Chojda60
15  Krzysztof Perzanowski8012  Jakub Grabka40
15  Marek Czaplik8012  Franciszek Krupa40
15  Robert Weceklicki8012  Krzysztof Kapusta40
15  Maciej Drabik8013  Antoni Panisz30
16  Zbigniew Lisiak7013  Kamil Popek30
16  Bogusław Suder7014  Maja Swoboda20
16  Sławomir Kmieć7014  Filip Wandas20
17  Grzegorz Grycewicz6015  Dawid Jaroń10
17  Artur Policht6015  Igor Murzyn10
17  Tadeusz Sitko60
18  Piotr Iwulski50
19  Jan Janicki40
20  Jacek Cholewa30
20  Kazimierz Madej30
21  Maciej Wróbel20
22  Jerzy Kądziołka10
22  Ryszard Sokołowski10

 

17 kwiecień 2016 – puchar Starosty – Brzegi – wyniki
– 1 wędka, metoda dowolna z wyłączeniem spininngu
– zbiorka godz.7:00 rozpoczęcie 9:00 zakończenie godz. 13:00

SeniorzyJuniorzy
1Zbigniew Szczurek5,42 kg.1Paweł Burda3,65 kg.
2Krzysztof Bąk5,28 kg.2Roksana Chmiela1,70 kg.
3Rafał Trawiński4,20 kg.3Jakub Karolczak1,50 kg.
3Krzysztof Perzanowski4,20 kg.4Oskar Chmiela1,18 kg.
4Janusz Woźniak4,08 kg.5Michał Sitko
5Robert Mucha4,02 kg.5Przemysław Malec
6Jerzy Łąka3,65 kg.5Kamil Klejdysz
7Zbigniew Lisiak3,63 kg.5Maciej Hojda
8Jacek Cholewa3,22 kg.
9 Paweł Śmiłek2,80 kg.
10Grzegorz Grycewicz2,77 kg.
Najdłuższa ryba Karaś 37 cm – Zbigniew Szczurek

1 maja 2016 – mistrzostwa spininngowe MZW – Brzegi. – wyniki

– 1 wędka, metoda spininngowa
– zbiorka godz.6:30 rozpoczęcie 7:00 zakończenie godz. 10:00
– składka 10 zł.

SeniorzyJuniorzy
1Robert Mucha128 cm.1Maciej Malarczyk167 cm.
2Tadeusz Cieślik51 cm.2Paweł Burda18 cm.
3Marek Czaplik50 cm.
4Bogusław Suder45 cm.
5Artur Policht44 cm.
6Grzegorz Grycewicz43 cm.
7Jerzy Łąka42 cm.
8Robert Madej41 cm.
8Kazimierz Madej41 cm.
9Roman Braciszewicz37 cm.
10Jerzy Kądziołka19 cm.
Najdłuższa ryba Sum – 80 cm. – Maciej Malarczyk

14 maj 2016 – puchar Starosty – Lin w Gdowie.

– 1 wędka, metoda dowolna z wyłączeniem spininngu
– zbiorka godz.13:00 rozpoczęcie 14:30 zakończenie godz. 18:30

SeniorzyJuniorzy
1 Andrzej Putera5,30 kg.1 Paweł Burda2,70 kg.
2 Paweł Śmiłek3,17 kg.2 Maciej Malarczyk2,63 kg.
3 Mirosław Kaczmarczyk2,37 kg.3 Kinga Kędryna1,39 kg.
4 Sławomir Kmieć2,05 kg.4 Jakub Karolczak1,19 kg.
5 Rafał Trawiński1,96 kg.
6 Janusz Woźniak1,72 kg.
7 Jan Janicki1,66 kg.
8 Robert Mucha1,62 kg.
9 Maciej Młyński1,35 kg.
10 Roman Braciszewicz1,30 kg.

5 czerwiec 2016 – Dzień Dziecka – Park Mickiewicza.

– 1 wędka, metoda spławikowa
– do ustalenia z Urzędem Miasta

Do 10 lat.Od 11 lat.
1Adrian Śmiłek2,85 kg.1Kinga Kędryna2,51 kg.
2Anna Kmiecik2,82 kg.2Mateusz Kowalik2,30 kg.
3Jakub Janus2,16 kg.3Kamil Chwastek1,76 kg
4Weronika Perzanowska2,11 kg.4Karolina Stefanik1,65 kg.
5Wiesław Dąbrowski2,03 kg.5Paweł Burda1,57 kg.
6Maciej Malarczyk1,82 kg.6Jakub Karolczak1,56 kg.
7Jakub Grabka1,75 kg.7Franciszek Krupa1,48 kg.
8Antoni Panisz1,60 kg.8Kamil Popek1,44 kg.
9Maja Swoboda1,57 kg.9Filip Wandas1,39 kg.
10Dawid Jaroń1.45 kg.10Igor Murzyn1,18 kg.

11 czerwiec 2016 – Spławikowe Mistrzostwa MZW – Brzegi.

– 1 wędka, metoda spławikowa
– zbiorka godz.13:00 rozpoczęcie 15:00 zakończenie godz. 19:00
– składka 10 zł.

Seniorzy   Juniorzy
1Zbigniew Szczurek6,02 kg.1Paweł Burda7,30 kg.
2Dariusz Kędryna5,18 kg.2Maciej Malarczyk4,68 kg.
3Andrzej Lebiest4,60 kg.3Kamil Chwastek2,88 kg.
4Janusz Woźniak4,49 kg.4Oskar Chmiela1,73 kg.
5Roman Braciszewicz3,25 kg.5Maciej Chojda1,53 kg.
6Rafał Trawiński2,86 kg.6Kamil Klejdysz1,39 kg.
7Krzysztof Bąk2,58 kg.7Krzysztof Kapusta1,24 kg.
8Zbigniew Lisiak2,48 kg.
9Henryk Bieniek2,44 kg.
10Ryszard Sokołowski2,40 kg.
Najdłuższa ryba Leszcz – 39 cm Roman Braciszewicz

9 lipiec 2016 – 24 godzinne zawody MZW – Brzegi.

Druzynowo   Indywidualnie
1Jerzy Łąka24,1 kg.1Zbigniew Szczurek19,55 kg.
Krzysztof Bąk2Krzysztof Bąk17,1 kg.
2Zbigniew Szczurek23,3 kg.3Maciej Młyński12,7 kg.
Mirosław Kaczmarczyk
3Robert Weceklicki19,86 kg.
Paweł Burda
Największa ryba – Karp 69 cm Łukasz Wodnicki.

23 lipiec 2016 – Puchar Burmistrza – Grabówki.

SeniorzyJuniorzy
1Zbigniew Szczurek5,700 kg.1Maciej Malarczyk1,430 kg.
2Marek Micherdziński4,700 kg.2Kamil Klejdysz0,790 kg.
3Maciej Drabik4,450 kg.3Andrezj Stefanik0,495 kg.
4Janusz Woźniak3,590 kg.4Przemysław Marzec0,300 kg.
5Tadeusz Sitko3,535 kg.5Karolina Stefanik0,040 kg.
Najdłuższa ryba – Węgorz 56 cm. – Rafał Kulma

27 sierpień 2016 – Nocne zawody MZW – Brzegi

DrużynowoIndywidualnie
1Zbigniew Szczurek16,10 kg.1Zbigniew Szczurek12,30 kg.
Maciej Młyński
2Henryk Bieniek4,44 kg.2Maciej Młyński3,8 kg.
Rafał Trawiński
3Andrzej Lebiest4,42 kg.3Robert Madej3,63 kg.
Janusz Woźniak
Największa ryba Sum – 48 cm – Robert Mucha

22 spaździernik 2016 – Wielickie Święto Ryby – Brzegi

SeniorzyJuniorzy
1Tadeusz Wrona4,72 kg.1Maciej Malarczyk2,25 kg.
2Janusz Woźniak4,60 kg.2Jakub Karolczak0,40 kg.
3Paweł Śmiłek4,10 kg.
4Roman Braciszewicz3,80 kg.
5Dariusz Kędryna3,24 kg.
6Piotr Iwulski3,05 kg.
7Robert Mucha2,54 kg.
8Rafał Trawiński2,49 kg.
9Maciej Wróbel2,10 kg.
10Henryk Bieniek1,93 kg.
Najdłuższe ryby Karpie – 45 cm. – Piotr Iwulski i Maciej Wróbel