Zawody 2021 r.

PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW

 

L.p.
Imię Nazwisko
Waga
1. Robert Weceklicki 19,66 kg
2. Kamil Kajda 10,98 kg
3. Marcin Hoduń 9,74 kg
4. Artur Chmiela 8,37 kg
5. Paweł Babik 6,55 kg
6. Rafał Pałczyński 6,40 kg
7. Zbigniew Szczurek 6,06 kg
8. Mirosław Kaczmarczyk 4,72 kg
9. Robert Madej 4,53 kg
10. Andrzej Putera 4,13 kg
Największa ryba Dariusz Trawiński Amur 62 cm

 

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA  MZW  12.06.2021 r.                
Lp.
Imię Nazwisko
Waga
1. Paweł Materna 5,10 kg
2. Mirosław Kaczmarczyk 3,9 kg
3. Jacek Cholewa 3,84 kg
4. Henryk Bieniek 3,68 kg
5. Robert Madej 3,49 kg
6. Anna Maciejczyk 2,91 kg
7. Jan Papież 2,90 kg
8. Maciej Gruchała 2,52 kg
8. Andrzej Lebiest 2,52 kg
9. Jerzy Jawień 2,10 kg
10. Bogdan  Perzanowski 1,95 kg
Największa ryba Krzysztof Sporysz Leszcz 44 cm

 

NOCNE GRUNTOWE 24 H
Wyniki drużynowo
L.p. Imiona i nazwiska Waga drużyny
1. Paweł Malarczyk/Marcin Hoduń 78,84 kg
2. Andrzej Putera/ Sebastian Putera 50,33 kg
3. Dariusz Piasecki/Dariusz Pawliński 49,72 kg
4. Rafał Trawiński/Dariusz Trawiński 43,90 kg
5. Robert Madej/Kazimierz Madej 31,01 kg
6. Bogdan Perzanowski/Mariusz Serafin 23,89 kg
7. Tomasz Gąska/Mariusz Stachura 20,73 kg
8. Krzysztof Perzanowski/Władysław Korpak 19,91 kg
9. Paweł Babik/Karol Górka 18,90 kg
10. Zbigniew Golik/Henryk Bieniek 17,09 kg
Wyniki indywidualnie
L.p. Imię i nazwisko Waga
1. Marcin Hoduń 54,94 kg
2. Sebastian Putera 36,16 kg
3. Rafał Trawiński 34, 95 kg
4. Dariusz Pawliński 29,19 kg
5. Kazimierz Madej 25,85 kg
6. Paweł Malarczyk 23,90 kg
7. Dariusz Piasecki 20,53 kg
8. Paweł Babik 18,90 kg
9. Krzysztof Perzanowski 15,27 kg
10. Zbigniew Golik 14,66 kg
Najdłuższa ryba zawodów amur 93cm.  Mariusz Stachura

 

 

 

ZAWODY O PUCHAR BURMISTRZA ARTURA KOZIOŁA Z OKZAJI DNI ŚW. KINGI 
Lp.
Imie Nazwisko
Waga
1. Rafał Trawiński 8,80 kg
2. Zbigniew Szczurek 8,28 kg
3. Jacek Cholewa 7,70 kg
4. Władysław Korpak 7,50 kg
5. Dariusz Kędryna 6,38 kg
6. Ryszard Lenda 4,04 kg
7. Mirosław Kaczmarczyk 4,03 kg
8. Jerzy Jawień 3,20 kg
9. Anna Maciejczyk 2,81 kg
10. Damian Serafin 2,76 kg
Najdłuższa ryba Zbigniew Szczurek 48 cm

 

 

DRUŻYNOWE NOCNE ZAWODY 14-15.08.2021 r.

 

Wyniki drużynowo
Lp.
Imiona i Nazwiska
Waga drużyny
1. Paweł Babik/Jan Babik 51,87 kg
2. Zbigniew Szczurek/Robert Weceklicki 43,52 kg
3. Sebastian Pietrykowski/Sławomir Włodarczyk 39,78 kg
4. Andrzej Putera/Sebastian Putera 28,37 kg
5. Bogdan Perzanowski/ Robert Mucha 23,28 kg
Wyniki indywidualnie
1. Sebastian Pietrykowski 31,06 kg
2. Robert Weceklicki  29,55 kg
3. Jan Babik 27,79 kg
4. Paweł Babik 24,18 kg
5. Robert Mucha 15,83 kg
6. Sebastian Putera 14,78 kg
7. Zbigniew Szczurek 13,97 kg
8. Andrzej Putera 13,59 kg
9. Janusz Woźniak 11,48 kg
10. Jakub Serafin  9,69 kg
Najdłuższa ryba  Sebastian Pietrykowski Amur 102 cm (12,27 kg)