Zawody 2018

 

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

PUNKTACJA

100

90

80

70

60

50

40

30

20

10

 Zestawienie zwycięzców

SENIIORZY JUNIORZY
1 Zbigniew Szczurek 220 1 Maciej Malarczyk 390
2 Józef Balawender 110 2 Dawid Jaroń 160
3 Paweł Śmiłek 100 3 Ania Janowska 100
3 Maciej Gruchała 100 3 Piotr Klimczyk 100
4 Władysław Korpak 90 4 Weronika Perzanowska 90
4 Zygmunt Palonek 90 4 Mikołaj Dumieński 90
4 Grzegorz Bzdyl 90 5 Madzia Kania 80
4 Mirosław Kaczmarczyk 90 5 Kinga Kędryna 80
5 Zbigniew Lisiak 80 5 Jakub Grabka 80
5 Kazimierz Madej 80 5 Damian Dyksa 80
5 Grzegorz Grycewicz 80 6 Gabryjela Klejdysz 70
5 Paweł Malarczyk 80 6 Kamil Popek 70
6 Henryk Bieniek 70 7 Adrian Śmiłek 60
6 Robert Mucha 70 7 Franciszek Krupa 60
6 Robert Weceklicki 70 7 Adam Kubistal 60
7 Ryszard Sykała 60      
7 Rafał Trawiński 60      
7 Dariusz Kędryna 60      
7 Janusz Wójcik 60      
8 Andrzej Lebiest 50      
9 Stanisław Kucabiński 30      
10 Piotr Iwulski 10      

 

WRZESIEŃ – PAŹDZIERNIK - WIELICKIE  ŚWIĘTO  RYBY

DOKŁADNY TERMIN DO UZGODNIENIA
1 WĘDKA,  METODA DOWOLNA , BEZ SPINNINGU

15.04.2018 - PUCHAR  STAROSTY

SENIORZY JUNIORZY
1 Paweł Śmiłek 5,20 kg. 1 Piotr Klimczyk 0,48 kg.
2 Władysław Korpak 4,78 kg. 2 Maciej Malarczyk 0,45 kg.
3 Zbigniew Lisiak 4,43 kg. 3    
4 Henryk Bieniek 4,12 kg.      
5 Rafał Trawiński 4,03 kg.      
6 Andrzej Lebiest 3,96 kg.      
7 Józef Balawender 3,96 kg.      
8 Stanisław Kucabiński 3,64 kg.      
9 Zbigniew Szczurek 3,58 kg.      
10 Piotr Iwulski 3,30 kg.      
Największa ryba Jaź 46 cm. - Janusz Woźniak

 01.05.2018 - SPINNINGOWE MISTRZOSTWA MZW

Seniorzy Juniorzy
1 Zbigniew Szczurek 272 cm. 1 Maciej Malarczyk 7 cm
2 Zygmunt Palonek 202 cm.      
3 Kazimierz Madej 88 cm.      
4 Robert Mucha 84 cm.      
5 Ryszard Sykała 81 cm.      
Największa ryba Szczupak 52 cm. - Zygmunt Palonek

 27.05.2018 - DZIEŃ DZIECKA

Juniorzy Kadeci
1 Ania Janowska 3,31 kg. 1 Maciej Malarczyk 1,75 kg.
2 Weronika Perzanowska 3,07 kg. 2 Mikołaj Dumieński 1,48 kg.
3 Madzia Kania 2,74 kg. 3 Kinga Kędryna 1,40 kg.
4 Dawid Jaroń 2,58 kg. Jakub Grabka
5 Adrian Śmiłek 2,56 kg. 4 Kamil Popek 1,30 kg.
  Gabryjela Klejdysz
5 Franciszek Krupa 0,79 kg.
Adam Kubistal

 16.06.2018 - SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA MZW

Seniorzy Juniorzy
1 Maciej Gruchała 6,65 kg. 1 Maciej Malarczyk 3,68 kg.
2 Grzegorz Bzdyl 5,35 kg. 2 Dawid Jaroń 1,75 kg.
3 Grzegorz Grycewicz 4,86 kg. 3 Damian Dyksa 1,15 kg.
4 Józef Balawender 4,70 kg.      
5 Dariusz Kędryna 4,67 kg.      
Najdłuższ ryba Amur 49 cm - Stanisław Kucabiński

30.06 - 01.07.2018 - 24 GODZINNE ZAWODY MZW

Drużynowo Indywidualnie
1 Zbigniew Szczurek 43,58 kg. 1 Zbigniew Szczurek 23,88 kg.
Mirosław Kaczmarczyk 2 Mirosław Kaczmarczyk 19,70 kg.
2 Robert Weceklicki 30,43 kg. 3 Paweł Malarczyk 18,50 kg.
Norbert Paczyński 4 Robert Weceklicki 16,63 kg.
3 Paweł Malarczyk 24,23 kg. 5 Janusz Woźniak 16,20 kg.
Maciej Malarczyk      
Najdłuższa ryba Karp 80 cm. - Janusz Woźniak

 21.07.2018 - DNI KINGI PUCHAR BURMISTRZA

Seniorzy Juniorzy
1 Krzysztof Luzar 6,71 kg. 1 Maciej Malarczyk 2,01 kg.
2 Grzegorz Grycewicz 5,80 kg. 2 Damian Dyksa 0,56 kg.
3 Jacek Cholewa 5,68 kg.      
3 Józef Balawender 5,68 kg.      
4 Robert Weceklicki 5,08 kg.      
Najdłuższa ryba Amur 43 cm - Antoni Tromczyński

04.08.2018 - PUCHAR STAROSTY - GDÓW 

Seniorzy Juniorzy
1 Robert Weceklicki 7,36 kg. 1 Damian Dyksa 1,08 kg.
2 Norbert Paczyński 7,09 kg. 2 Dawid Jaroń 0,53 kg.
3 Jacek Cholewa 6,41 kg. 3 Maciej Malarczyk 0,47 kg.
4 Mirosław Kaczmarczyk 5,36 kg.      
Najdłuższ ryba Amur 82 cm - Norbert Paczyński

 25 - 26.08.2018 - NOCNE ZAWODY GRUNTOWE

Drużynowo Indywidualnie
1 Robert Weceklicki 22,70 kg. 1 Norbert Paczyński 18,65 kg.
Norbert Paczyński 2 Andrzej Putera 12,70 kg.
2 Andrzej Putera 19,40 kg. 3 Janusz Woźniak 8,65 kg.
Sebastian Putera 4 Piotr Iwulski 8,52 kg.
3 Piotr Iwulski 11,47 kg.      
Grzegorz Bzdyl      
Najdłuższa ryba Janusz Woźniak - Amur 90 cm.

Małopolski Związek Wędkarski

ul. Adama Mickiewicza 8, 32-020 Wieliczka

KRS 0000435155, REGON 122672038, NIP 6832080142

NR. KONTA BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE

39 86190006 0010 0200 9377 0001

Prezes Paweł Chmiela
- tel.515674543, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik Mirosław Kaczmarczyk
- tel.606157503, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant SSR Mirosław Kaczmarczyk
- tel.606157503, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gospodarz Wit Smęder
 - tel.535091136
W sprawach dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt ze skarbnikiem Stowarzyszenia.

Początek strony

CHCEMY BY WODY BYŁY PEŁNE ŻYCIA.