Zawody 2015

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

PUNKTACJA

100

90

80

70

60

50

40

30

20

10

 

ZESTAWIENIE ZWYCIĘZCÓW
Seniorzy Juniorzy
Miejsce Imię Nazwisko Licz.Punkt. Miejsce Imię Nazwisko Licz.Punkt.
 1  Zbigniew Szczurek  470 1  Kinga Kędryna 570
2  Krzysztof Perzanowski 400 2  Maciej Malarczyk 470
3  Janusz Woźniak 300 3  Paweł Burda 340
4  Władysław Kaorpak 220 4  Jakub Karolczak 240
5  Tadeusz Wrona 200  5  Michał Sitko 120
6  Jacek Cholewa 160  6  Mateusz Kowalik 110
7  Andrzej Lebiest 150  7  Aleksander Stachurski 100
8  Józef Balawender 110  7  Piotr Żak 100
8  Marek Micherdziński 110 8  Adrian Śmiłek  90
8  Robert Weceklicki 110 8  Patryk Krupa 90
9  Andrzej Ciastoń 100 8  Wiesław Dąbrowski 90
9  Jan Kowalik 100 9  Jakub Grabka 80
9  Paweł Bobik 100 9  Kamil Chwastek 80
10  Grzegorz Krupa 90 9  Tomasz Hartabus 80
10  Kazimierz Madej 90 10  Dawid Jaroń 70
10  Mieczysław Rokicki 90 10  Kamil Klejdysz 70
11  Artur Policht 80 10  Krzysztof Kapusta 70
11  Henryk Bieniek 80 10  Przemysław Malec 70
11  Krzysztof Bąk 80 11  Oskar Chmiela 60
11  Maciej Wróbel 80 12  Karolina Stefanik 50
11  Piotr Micherdziński 80 13  Andrej Stefanik 40
11  Ryszard Surówka 80 13  Weronika Perzanowska 40
12  Robert Murdza 70 14  Julia Kuchcińska 30
12  Władysław Rybka 70 15  Dominik Młyński 20
13  Maciej Młyński 60 16  Dominik Zakrzewski 10
13  Paweł Śmiłek 60      
13  Piotr Cholewa 60      
13  Stanisław Stróg 60      
14  Andrzej Gąstoł 50      
14  Jerzy Łąka 50      
14  Piotr Szczepanow 50      
15  Bogusław Suder 40      
15  Jerzy Skrobot 40      
15  Piotr Cholewa 40      
16  Dominik Grunwald 30      
16  Mirosław Kaczmarczyk 30      
16  Paweł Chmiela 30      
16  Rafał Trawinski 30      
17  Grzegorz Grycewicz 10      
17  Janusz Serafin 10      
17  Tadeusz Bogdański 10      
17  Zbigniew Lisiak 10      

  

  Wyniki zawodów:




Lednica 04-10-2015 Lednica - wyniki

1 Władysław Korpak 3,08 kg.
2 Zbigniew Szczurek 2,68 kg.
3 Krzysztof Perzanowski 2,54 kg.

Świeto Wielickiej Ryby 12 września - wyniki

Juniorzy Seniorzy
1 Kinga Kędryna 5,64 kg. 1 Janusz Woźniak 8,66 kg.
2 Adrian Śmiłek 3,74 kg. 2 Tadeusz Wrona 5,53 kg.
3 Tomasz Hartabus 2,30 kg. 3 Krzysztof Bąk 5,36 kg.
Najdłuższa ryba Amur 55 cm. - Jerzy Lupa

Nocne zawody MZW 29-08-2015 Brzegi - wyniki

TEAM SOLO
1 Paweł Bobik
Grzegorz Krupa
14,765 kg. 1 Paweł Bobik 8,570 kg.
2 Ryszard Surówka
Jerzy Lupa
9,030 kg. 2 Grzegorz Krupa 6,195 kg.
3 Andrzej Bogdański
Andrzej Putera
7,830 kg. 3 Ryszard Surówka 4,910 kg.
Najdłuższa ryba Jesiotr 95 cm. - Robert Madej

Lednica 15-08-2015 Lednica - wyniki

1 Janusz Woźniak 5,40 kg.
2 Zbigniew Szczurek 4,00 kg.
3 Paweł Burda 2,28 kg.
4 Andrzej Lebiest 2,19 kg.
5 Poitr Cholewa 2,02 kg.

Puchar Burmistrza 25-07-2015 Grabówki - wyniki

Juniorzy Seniorzy
1 Kinga Kędryna 1,70 kg. 1 Zbigniew Szczurek 10,07 kg.
2 Paweł Burda 1,66 kg. 2 Krzysztof Pezranowski 6,30 kg.
3 Maciej Malarczyk 0,85 kg. 3 Andrzej Lebiest 5,76 kg.
4 Przemysław Malec 0,75 kg. 4 Robert Weceklicki 5,67 kg.
5 Mateusz Kowalik 0,60 kg. 5 Jacek Cholewa 5,14 kg.
6 Karolina Stefanik 0,50 kg. 6 Marek Micherdziński 5,08 kg.
7 Andrej Stefanik 0,39 kg. 7 Paweł Śmiłek 4,63 kg.
8 Michał Sitko   8 Mirosław Kaczmarczyk 4,58 kg.
8 Jakub Karolczak   9 Władysław Korpak 4,41 kg.
8 Aleksander Stachurski   10 Tadeusz Bogdański 4,07 kg.
Najdłuższa ryba Węgorz 45 cm. -  Andrzej Putera

Puchar Starosty 19-07-2015 "Karp" w Gdowie - wyniki

         
1 Krzysztof Perzanowski 3,95 kg. 1 Kinga Kędryna 4,63 kg.
2 Zbigniew Szczurek 3,60 kg. 2 Jakub Karolczak 3,03 kg.
3 Władysław Kaorpak 3,58 kg. 3 Maciej Malarczyk 1,13 kg.
4 Józef Balwender 3,47 kg. 4 Kamil Klejdysz 0,91 kg.
5 Maciej Młyński 3,38 kg. 5 Michał Sitko  
6 Tadeusz Wrona 3,16 kg. 6 Mikołaj Damięcki  
7 Piotr Cholewa 2,45 kg.      
8 Jacek Cholewa 2,10 kg.      
8 Rafał Trawinski 2,10 kg.      
9 Robert Weceklicki 2,05 kg.      
10 Zbigniew Lisiak 2,00 kg.      

Spławikowe Mistrzostwa MZW 13-06-2015 Brzegi - wyniki

Juniorzy Seniorzy
1 Kinga Kędryna 3,07 kg. 1 Zbigniew Szczurek 3,84 kg.
2 Paweł Burda 3,06 kg. 2 Mieczysław Rokicki 3,63 kg.
3 Maciej Malarczyk 1,64 kg. 3 Krzysztof Perzanowski 3,62 kg.
      4 Jacek Cholewa 3,41 kg.
      5 Tadeusz Wrona 3,40 kg.
      6 Henryk Bieniek 3,24 kg.
      7 Józef Balawender 2,78 kg.
      8 Paweł Chmiela 2,73 kg.
      9 Robert Weceklicki 2,51 kg.
      10 Janusz Woźniak 2,38 kg.
Największa ryba Amur 50 cm - Kazimierz Madej.

Dzień Dziecka 31-05-2015 Park Mickiewicza - wyniki

Juniorzy do 12 lat Juniorzy starsi.
1 Piotr Żak 3,62 kg. 1 Kinga Kędryna 2,08 kg.
2 Wiesław Dąbrowski 2,58 kg. 2 Patryk Krupa 2,03 kg.
3 Jakub Grabka 2,27 kg. 3 Kamil Chwastek 1,78 kg.
4 Dawid Jaroń 2,02 kg. 4 Krzysztof Kapusta 1,55 kg.
5 Oskar Chmiela 1,89 kg. 5 Michał Sitko 1,28 kg.
6 Maciej Malarczyk 1,80 kg. 6 Mateusz Kowalik 1,15 kg.
7 Weronika Perzanowska 1,75 kg. 6 Jakub Karolczak 1,15 kg.
8 Julia Kuchcińska 1,54 kg. 7    
9 Dominik Młyński 1,50 kg.      
10 Dominik Zakrzewski 1,40 kg.    

 

Spininngowe Mitrzostwa MZW 01-05-2015 Brzegi - wyniki

Seniorzy Juniorzy
1 Jan Kowalik 107 cm. 1 Aleksander Stachurski 41 cm.
2 Kazimierz Madej 57 cm. 2 Maciej Malarczyk 35 cm.
3 Artur Policht 51 cm. 3 Kinga Kędryna  
3 Piotr Micherdziński 51 cm. 3 Tomasz Hartabus  
4 Władysław Rybka 50 cm. 3 Albert Kowalik  
5 Stanisław Stróg 49 cm.      
5 Krzysztof Perzanowski 49 cm.      
6 Piotr Szczepanow 47 cm.      
7 Bogusław Suder 46 cm.      
8 Dominik Grunwald 40 cm.      
9 Władysław Korpak 39 cm.      
10 Janusz Serafin 34 cm.      
Najdłuższa ryba Szczupak 67 cm.

Puchar Starosty 19-04-2015 Brzegi - wyniki

SENIORZY JUNIORZY
1 Andrzej Ciastoń 4,18 kg. 1 Jakub Karolczak 1,53 kg.
2 Janusz Woźniak 2,91 kg. 2 Maciej Malarczyk 0,93 kg.
3 Maciej Wróbel 2,53kg. 3 Paweł Burda 0,92 kg.
4 Robert Murdza 2,35 kg. 4 Kinga Kędryna 0,79 kg.
5 Marek Micherdziński 2,25 kg. 5 Michał Sitko 0,78 kg.
5 Jerzy Łąka 2,25 kg. 6 Dawid Smolarek  
6 Andrzej Gąstoł 2,24 kg. 6 Mikołaj Damięcki  
7 Jerzy Skrobot 2,17 kg. 6 Kamil Klejdysz  
8 Henryk Bieniek 2,03 kg.      
9 Paweł Śmiłek 1,98 kg.      
10 Grzegorz Grycewicz 1,74 kg.      
Najdłuższa ryba Leszcz 37 cm - Janusz Woźniak

Małopolski Związek Wędkarski

ul. Adama Mickiewicza 8, 32-020 Wieliczka

KRS 0000435155, REGON 122672038, NIP 6832080142

NR. KONTA BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE

39 86190006 0010 0200 9377 0001

Prezes Paweł Chmiela
- tel.515674543, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik Robert Ślazyk
- tel.666046006, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant SSR Mirosław Kaczmarczyk
- tel.606157503, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gospodarz Wit Smęder
 - tel.535091136
W sprawach dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt ze skarbnikiem Stowarzyszenia.

Początek strony

CHCEMY BY WODY BYŁY PEŁNE ŻYCIA.