Zawody 2017

 

28 styczeń 2017 - Pod Lodowe im. Jana Kaczorac - wyniki

1 Jarosław Sosin 1,59 kg.
2 Andrzej Lebiest 1,19 kg.
3 Paweł Śmiłek 1,07 kg.
4 Tadeusz Wrona 0,98 kg.
5 Maciej Młyński 0,95 kg.
6 Zbigniew Szczurek 0,82 kg.
7 Wacław Wrześniak 0,78 kg.
8 Robert Madej 0,71 kg.
9 Janusz Woźniak 0,66 kg.
10 Mieczysław Rokicki 0,55 kg.

12 luty 2017 - II Zawody Pod Lodowe - wyniki

1 Jarosław Sosin 3,02 kg.
2 Janusz Woźniak 2,92 kg.
3 Zbigniew Szczurek 2,81 kg.
4 Wacław Wrześniak 2,62 kg.
5 Kazimierz Madej 2,19 kg.
6 Robert Madej 2,11 kg.
7 Maciej Młyński 1,59 kg.
8 Andrzej Lebiest 1,32 kg.
9 Paweł Malarczyk 1,18 kg.
10 Ryszard Sykała 0,89 kg.

1 maja 2017 - Spininngowe Mistrzostwa MZW - wyniki

Seniorzy Juniorzy
1 Łukasz Batko 109 cm. 1 Maciej Malarczyk 12 cm.
2 Rafał Trawiński 101 cm.      
3 Tadeusz Cieślik 96 cm.      
4 Zygmunt Palonek 63 cm.      
5 Roman Kotaba 56 cm.      
6 Aleksander Drobniak 47 cm.      
7 Zenon Paluch 46 cm.      
8 Bartosz Jaroń 44 cm.      
9 Grzegorz Grycewicz 42 cm      
10 Rafał Kulma 35 cm.      

Najdłuższa ryba Szczupak 63 cm – Zygmunt Palonek

7 maja 2017 - Puchar Starosty - wyniki

Seniorzy Juniorzy
1 Grzegorz Grycewicz 5,41 kg. 1 Maciej Malaczyk 1,27 kg.
2 Zbigniew Szczurek 5,13 kg. 2 Oskar Chmiela 0,76 kg.
3 Robert Madej 4,92 kg. 3 Krzysztof Kapusta 0,73 kg.
4 Paweł Burda 4,86 kg.      
5 Józef Balawender 4,65 kg.      
6 Andrzej Lebiest 4,22 kg.      
6 Roman Braciszewicz 4,22 kg.      
7 Krzysztof Perzanowski 3,66 kg.      
8 Rafał Trawiński 3,60 kg.      
9 Zbigniew Lisiak 3,15 kg.      
10 Dariusz Kędryna 3,10 kg.      
Najdłuższa ryba Karp - 46 cm Wacław Piwowarczyk

4 czerwiec - Dzień Dziecka

Kadet Junior
1 AdrianŚmiłek 2,01 kg. 1 Maciej Gembacz 2,95 kg
2 Wiesław Dębowski 1,98 kg. 2 Maciej Malarczyk 2,20 kg.
3 Bartosz Janawa 1,95 kg. 3 Krzysztof Kapusta 2,06 kg.
4 Dawid Jaroń 1,90 kg. 4 Kuba Grabka 1,93 kg.
5 Konrad Trinder 1,80 kg. 5 Kamil Chwastek 1,55 kg.
6 Szymon Batko 1,67 kg. 6 Miłosz Kaleta 1,53 kg.
7 Jakub Janus 1,60 kg. 7 Wojciech Dzięgiel 1,42 kg.
8 Maja Majewska 1,45 kg. 8 Franciszek Krupa 1,36 kg.
9 Patryk Madej 1,25 kg. 9 Andrzej Stefanik 1,30 kg.
10 Adrian Ponisz 1,14 kg 10 Karolina Stefanik 1,26 kg.

10 czerwiec - Spławikowe Mistrzostwa MZW 

Seniorzy Juniorzy
1 Zbigniew Szczurek 7,03 kg. 1 Kamil Nalepa 3,38 kg.
2 Rafał Kulma 5,03 kg. 2 Wiktor Kutek 0,49 kg.
3 Paweł Śmiłek 4,83 kg. 3 Maciej Malarczyk 0,48 kg.
4 Jezry Grochal 4,71 kg.      
5 Kazimierz Madej 3,92 kg.      
6 Andrzej Lebiest 3,60 kg.      
7 Władysław Korpak 3,55 kg.      
8 Maciej Gruchałą 3,43 kg.      
9 Andrzej Gąstoł 3,17 kg.      
10 Janusz Woźniak 3,05 kg.      
Najdłuższa ryba Leszcz 39 cm Władysław Korpak

 8 - 9 lipiec - 24 - ro godz. Zawody im. Kazimierza Oprycha

Indywidualnie Drużynowo
1 Tomasz Wodniczka 19,77 kg. 1 Tomasz Woźniczka 26,19 kg.
2 Krzysztof Bąk 18,35 kg Wiesław Heretyk
3 Damian Niebrzydowski 10,75 kg. 2 Krzysztof Bąk 22,88 kg.
4 Wiesław Heretyk 6,42 kg. Jerzy Łątka
5 Robert Mucha 5,19 kg. 3 Damian Niebrzydowski 10,75 kg.
6 Jerzy Łątka 4,53 kg. 4 Robert Mucha 7,13 kg.
7 Rafał Kopta 4,32 kg. Grzegorz Grycewicz
8 Henryk Bieniek 3,76 kg. 5 Roman Kotaba 6,52 kg.
9 Zbigniew Szczurek 3,69 kg. Zbigniew Magdziarz
10 Roman Kotaba 3,26 kg. 6 Zbigniew Szczurek 5,64 kg.
10 Zbigniew Magdziarz 3,26 kg. Mirosław Kaczmarczyk
Najdłuższa Ryba Jesiotr 65 cm - Tomasz Woźniczka

22 lipiec - Puchar Burmistrza.

Juniorzy Seniorzy
1 Kamil Nalepa 2,90 kg. 1 Roman Braciszewicz 10,55 kg.
2 Kinga Kędryna 2,20 kg. 2 Robert Weceklicki 4,23 kg.
3 Maciej Malarczyk 1,86 kg. 3 Zbigniew Szczurek 4,18 kg.
      4 Jacek Cholewa 3,90 kg.
      5 Maciej Drabik 3,88 kg.
      6 Rafał Trawiński 3,82 kg.
      7 Andrzej Gąstoł 3,60 kg.
      8 Grzegorz Bzdyl 3,50 kg.
      9 Andrzej Lebiest 2,78 kg.
      10 Janusz Woźniak 2,70 kg.
Najdłuższa ryba Karp 44 cm - dwie identyczne ryby Grzegorz Bzdyl
Roman Braciszewicz.

5 sierpień - Puchar Starosty Gdów.

Juniorzy Seniorzy
1 Kinga Kędryna 2,16 kg. 1 Mirosław Kaczmarczyk 6,55 kg.
2 Maciej Malarczyk 1,48 kg. 2 Paweł Śmiłek 5,81 kg.
3 Jakub Zawadzki 0,80 kg. 3 Zbigniew Szczurek 5,25 kg.
4 Kamil Nalepa 0,67 kg. 4 Władysław Korpak 3,69 kg.
      5 Bogdan Suder 2,71 kg.
      6 Ryszard Surówka 2,63 kg.
      7 Damian Niebrzydowski 2,35 kg.
      8 Rafał Trawiński 2,25 kg.
      9 Jerzy Proczek 2,17 kg.
      10 Robert Weceklicki 2,16 kg.
Najdłuższa ryba Amur 52 cm - Zbigniew Szczurek

 19 sierpień - Puchar Lednicy.

1 Jacek Cholewa 4,07 kg.
2 Roman Braciszewicz 3,40 kg.
3 Józef Balawender 3,06 kg.
4 Bartosz Jaroń 2,78 kg.
5 Maciej Młyński 1,97 kg.
6 Ryszard Sykała 1,36 kg.
7 Dominik Malec 1,02 kg.
Najwisza ryba Karp - 39 cm Józef Balawender

26 - 27 sierpień - Nocne Zawody Gruntowe.

Drużynowo Indywidualnie
1 Jerzy Skrobot 17,60 kg. 1 Wiesław Heretyk 17,60 kg.
Wiesław Heretyk 2 Piotr Iwulski 9,60 kg.
2 Piotr Iwulski 15,40 kg. 3 Robert Mucha 8,55 kg.
Grzegorz Bzdyl 4 Andrzej Lebiest 7,52 kg.
3 Grzegorz Grycewicz 15,00 kg. 5 Zygmunt Palonek 7,15 kg.
Robert Mucha      
4 Andrzej Lebiest 11,50 kg.      
Janusz Woźniak      
5 Tadeusz Wrona 11,09 kg.      
Zygmunt Palonek      

Największa ryba Sum 137 cm - Wiesław Heretyk. 

14 październik - Dzień Wędkarza Wielickiego.

Seniorzy Juniorzy
1 Jacek Cholewa 6,85 kg. 1 Maciej Malarczyk 1,25 kg.
2 Maciej Wróbel 5,00 kg. 2 Damian Dyksa 0,56 kg.
3 Leszek Tomasik 4,70 kg.      
4 Kazimierz Madej 4,36 kg.      
5 Robert Mucha 4,11 kg.      
6 Zbigniew Szczurek 4,03 kg.      
7 Janusz Woźniak 4,02 kg.      
8 Andrzej Lebiest 3,99 kg.      
9 Paweł Śmiłek 3,81 kg.      
10 Marcin Więcek 3,29 kg.      
Największa ryba - Karp 59 cm.- Leszek Tomasik

Małopolski Związek Wędkarski

ul. Adama Mickiewicza 8, 32-020 Wieliczka

KRS 0000435155, REGON 122672038, NIP 6832080142

NR. KONTA BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE

39 86190006 0010 0200 9377 0001

Prezes Paweł Chmiela
- tel.515674543, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik Robert Ślazyk
- tel.666046006, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant SSR Mirosław Kaczmarczyk
- tel.606157503, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gospodarz Wit Smęder
 - tel.535091136
W sprawach dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt ze skarbnikiem Stowarzyszenia.

Początek strony

CHCEMY BY WODY BYŁY PEŁNE ŻYCIA.