Zawody 2017

 

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

PUNKTACJA

100

90

80

70

60

50

40

30

20

10

Zestawienie zwycięzców.
Seniorzy Juniorzy
Miejsce Imię Nazwisko Liczba Punktów Miejsce Imię Nazwisko Liczba Punktów
1 Zbigniew Szczurek 710 1 Maciej Malarczyk 640
2 Andrzej Lebiest 340 2 Kamil Nalepa 270
3 Robert Mucha 310 3 Kinga Kędryna 190
4 Rafał Trawiński 290 4 Krzysztof Kapusta 160
5 Paweł Śmiłek 270 5 Adrian Śmiłek 100
5 Jacek Cholewa 270 5 Maciej Gembacz 100
6 Roman Braciszewicz 240 6 Oskar Chmiela 90
7 Grzegorz Grycewicz 220 6 Wiesław Dębowski 90
8 Jarosław Sosin 200 6 Wiktor Kutek 90
9 Kazimierz Madej 190 6 Damian Dyksa 90
10 Janusz Woźniak 170 7 Bartosz Janawa 80
10 Wiesław Heretyk 170 7 Jakub Zawadzki 80
11 Robert Madej 160 8 Dawid Jaroń 70
11 Dariusz Kędryna 160 8 Kuba Grabka 70
12 Józef Balawender 140 9 Konrad Trinder 60
13 Zygmunt Palonek 130 9 Kamil Chwastek 60
14 Damian Niebrzydowski 120 10 Szymon Batko 50
15 Wacław Wrześniak 110 10 Miłosz Kaleta 50
15 Władysław Korpak 110 11 Jakub Janus 40
15 Tadeusz Wrona 110 11 Wojciech Dzięgiel 40
15 Krzysztof Perzanowski  110 12 Maja Majewska 30
16 Maciej Młyński 100 12 Franciszek Krupa 30
16 Łukasz Batko 100 13 Patryk Madej 20
16 Rafał Kulma 100 13 Andrzej Stefanik 20
16 Tomasz Wodniczka 100 14 Adrian Ponisz 10
16 Robert Weceklicki 100 14 Karolina Stefanik 10
16 Bartosz Jaroń 100      
16 Mirosław Kaczmarczyk 100      
17 Krzysztof Bąk 90      
17 Piotr Iwulski 90      
17 Maciej Wróbel 90      
18 Tadeusz Cieślik 80      
18 Leszek Tomasik 80      
18 Henryk Bieniek 80      
19 Paweł Burda 70      
19 Roman Kotaba 70      
19 Jezry Grochal 70      
20 Andrzej Gąstoł 60      
20 Maciej Drabik 60      
20 Ryszard Sykała 60      
20 Bogdan Suder 60      
20 Maciej Młyński 60      
21 Aleksander Drobniak  50      
21 Jerzy Łątka 50      
21 Ryszard Surówka 50      
21 Dominik Malec 50      
22 Zenon Paluch 40      
22 Rafał Kopta 40      
23 Maciej Gruchała 30      
23 Grzegorz Bzdyl 30      
23 Robert Ślazyk 30      
24 Paweł Malarczyk 20      
24 Robert Murdza 20      
24 Zbigniew Lisiak 20      
24 Jerzy Proczek 20      
25 Mieczysław Rokicki 10      
25 Zbigniew Magdziarz 10      
25 Marcin Więcek 10      

 

28 styczeń 2017 - Pod Lodowe im. Jana Kaczorac - wyniki

1 Jarosław Sosin 1,59 kg.
2 Andrzej Lebiest 1,19 kg.
3 Paweł Śmiłek 1,07 kg.
4 Tadeusz Wrona 0,98 kg.
5 Maciej Młyński 0,95 kg.
6 Zbigniew Szczurek 0,82 kg.
7 Wacław Wrześniak 0,78 kg.
8 Robert Madej 0,71 kg.
9 Janusz Woźniak 0,66 kg.
10 Mieczysław Rokicki 0,55 kg.

12 luty 2017 - II Zawody Pod Lodowe - wyniki

1 Jarosław Sosin 3,02 kg.
2 Janusz Woźniak 2,92 kg.
3 Zbigniew Szczurek 2,81 kg.
4 Wacław Wrześniak 2,62 kg.
5 Kazimierz Madej 2,19 kg.
6 Robert Madej 2,11 kg.
7 Maciej Młyński 1,59 kg.
8 Andrzej Lebiest 1,32 kg.
9 Paweł Malarczyk 1,18 kg.
10 Ryszard Sykała 0,89 kg.

1 maja 2017 - Spininngowe Mistrzostwa MZW - wyniki

Seniorzy Juniorzy
1 Łukasz Batko 109 cm. 1 Maciej Malarczyk 12 cm.
2 Rafał Trawiński 101 cm.      
3 Tadeusz Cieślik 96 cm.      
4 Zygmunt Palonek 63 cm.      
5 Roman Kotaba 56 cm.      
6 Aleksander Drobniak 47 cm.      
7 Zenon Paluch 46 cm.      
8 Bartosz Jaroń 44 cm.      
9 Grzegorz Grycewicz 42 cm      
10 Rafał Kulma 35 cm.      

Najdłuższa ryba Szczupak 63 cm – Zygmunt Palonek

7 maja 2017 - Puchar Starosty - wyniki

Seniorzy Juniorzy
1 Grzegorz Grycewicz 5,41 kg. 1 Maciej Malaczyk 1,27 kg.
2 Zbigniew Szczurek 5,13 kg. 2 Oskar Chmiela 0,76 kg.
3 Robert Madej 4,92 kg. 3 Krzysztof Kapusta 0,73 kg.
4 Paweł Burda 4,86 kg.      
5 Józef Balawender 4,65 kg.      
6 Andrzej Lebiest 4,22 kg.      
6 Roman Braciszewicz 4,22 kg.      
7 Krzysztof Perzanowski 3,66 kg.      
8 Rafał Trawiński 3,60 kg.      
9 Zbigniew Lisiak 3,15 kg.      
10 Dariusz Kędryna 3,10 kg.      
Najdłuższa ryba Karp - 46 cm Wacław Piwowarczyk

4 czerwiec - Dzień Dziecka

Kadet Junior
1 AdrianŚmiłek 2,01 kg. 1 Maciej Gembacz 2,95 kg
2 Wiesław Dębowski 1,98 kg. 2 Maciej Malarczyk 2,20 kg.
3 Bartosz Janawa 1,95 kg. 3 Krzysztof Kapusta 2,06 kg.
4 Dawid Jaroń 1,90 kg. 4 Kuba Grabka 1,93 kg.
5 Konrad Trinder 1,80 kg. 5 Kamil Chwastek 1,55 kg.
6 Szymon Batko 1,67 kg. 6 Miłosz Kaleta 1,53 kg.
7 Jakub Janus 1,60 kg. 7 Wojciech Dzięgiel 1,42 kg.
8 Maja Majewska 1,45 kg. 8 Franciszek Krupa 1,36 kg.
9 Patryk Madej 1,25 kg. 9 Andrzej Stefanik 1,30 kg.
10 Adrian Ponisz 1,14 kg 10 Karolina Stefanik 1,26 kg.

10 czerwiec - Spławikowe Mistrzostwa MZW 

Seniorzy Juniorzy
1 Zbigniew Szczurek 7,03 kg. 1 Kamil Nalepa 3,38 kg.
2 Rafał Kulma 5,03 kg. 2 Wiktor Kutek 0,49 kg.
3 Paweł Śmiłek 4,83 kg. 3 Maciej Malarczyk 0,48 kg.
4 Jezry Grochal 4,71 kg.      
5 Kazimierz Madej 3,92 kg.      
6 Andrzej Lebiest 3,60 kg.      
7 Władysław Korpak 3,55 kg.      
8 Maciej Gruchałą 3,43 kg.      
9 Andrzej Gąstoł 3,17 kg.      
10 Janusz Woźniak 3,05 kg.      
Najdłuższa ryba Leszcz 39 cm Władysław Korpak

 8 - 9 lipiec - 24 - ro godz. Zawody im. Kazimierza Oprycha

Indywidualnie Drużynowo
1 Tomasz Wodniczka 19,77 kg. 1 Tomasz Woźniczka 26,19 kg.
2 Krzysztof Bąk 18,35 kg Wiesław Heretyk
3 Damian Niebrzydowski 10,75 kg. 2 Krzysztof Bąk 22,88 kg.
4 Wiesław Heretyk 6,42 kg. Jerzy Łątka
5 Robert Mucha 5,19 kg. 3 Damian Niebrzydowski 10,75 kg.
6 Jerzy Łątka 4,53 kg. 4 Robert Mucha 7,13 kg.
7 Rafał Kopta 4,32 kg. Grzegorz Grycewicz
8 Henryk Bieniek 3,76 kg. 5 Roman Kotaba 6,52 kg.
9 Zbigniew Szczurek 3,69 kg. Zbigniew Magdziarz
10 Roman Kotaba 3,26 kg. 6 Zbigniew Szczurek 5,64 kg.
10 Zbigniew Magdziarz 3,26 kg. Mirosław Kaczmarczyk
Najdłuższa Ryba Jesiotr 65 cm - Tomasz Woźniczka

22 lipiec - Puchar Burmistrza.

Juniorzy Seniorzy
1 Kamil Nalepa 2,90 kg. 1 Roman Braciszewicz 10,55 kg.
2 Kinga Kędryna 2,20 kg. 2 Robert Weceklicki 4,23 kg.
3 Maciej Malarczyk 1,86 kg. 3 Zbigniew Szczurek 4,18 kg.
      4 Jacek Cholewa 3,90 kg.
      5 Maciej Drabik 3,88 kg.
      6 Rafał Trawiński 3,82 kg.
      7 Andrzej Gąstoł 3,60 kg.
      8 Grzegorz Bzdyl 3,50 kg.
      9 Andrzej Lebiest 2,78 kg.
      10 Janusz Woźniak 2,70 kg.
Najdłuższa ryba Karp 44 cm - dwie identyczne ryby Grzegorz Bzdyl
Roman Braciszewicz.

5 sierpień - Puchar Starosty Gdów.

Juniorzy Seniorzy
1 Kinga Kędryna 2,16 kg. 1 Mirosław Kaczmarczyk 6,55 kg.
2 Maciej Malarczyk 1,48 kg. 2 Paweł Śmiłek 5,81 kg.
3 Jakub Zawadzki 0,80 kg. 3 Zbigniew Szczurek 5,25 kg.
4 Kamil Nalepa 0,67 kg. 4 Władysław Korpak 3,69 kg.
      5 Bogdan Suder 2,71 kg.
      6 Ryszard Surówka 2,63 kg.
      7 Damian Niebrzydowski 2,35 kg.
      8 Rafał Trawiński 2,25 kg.
      9 Jerzy Proczek 2,17 kg.
      10 Robert Weceklicki 2,16 kg.
Najdłuższa ryba Amur 52 cm - Zbigniew Szczurek

 19 sierpień - Puchar Lednicy.

1 Jacek Cholewa 4,07 kg.
2 Roman Braciszewicz 3,40 kg.
3 Józef Balawender 3,06 kg.
4 Bartosz Jaroń 2,78 kg.
5 Maciej Młyński 1,97 kg.
6 Ryszard Sykała 1,36 kg.
7 Dominik Malec 1,02 kg.
Najwisza ryba Karp - 39 cm Józef Balawender

26 - 27 sierpień - Nocne Zawody Gruntowe.

Drużynowo Indywidualnie
1 Jerzy Skrobot 17,60 kg. 1 Wiesław Heretyk 17,60 kg.
Wiesław Heretyk 2 Piotr Iwulski 9,60 kg.
2 Piotr Iwulski 15,40 kg. 3 Robert Mucha 8,55 kg.
Grzegorz Bzdyl 4 Andrzej Lebiest 7,52 kg.
3 Grzegorz Grycewicz 15,00 kg. 5 Zygmunt Palonek 7,15 kg.
Robert Mucha      
4 Andrzej Lebiest 11,50 kg.      
Janusz Woźniak      
5 Tadeusz Wrona 11,09 kg.      
Zygmunt Palonek      

Największa ryba Sum 137 cm - Wiesław Heretyk. 

14 październik - Dzień Wędkarza Wielickiego.

Seniorzy Juniorzy
1 Jacek Cholewa 6,85 kg. 1 Maciej Malarczyk 1,25 kg.
2 Maciej Wróbel 5,00 kg. 2 Damian Dyksa 0,56 kg.
3 Leszek Tomasik 4,70 kg.      
4 Kazimierz Madej 4,36 kg.      
5 Robert Mucha 4,11 kg.      
6 Zbigniew Szczurek 4,03 kg.      
7 Janusz Woźniak 4,02 kg.      
8 Andrzej Lebiest 3,99 kg.      
9 Paweł Śmiłek 3,81 kg.      
10 Marcin Więcek 3,29 kg.      
Największa ryba - Karp 59 cm.- Leszek Tomasik

11 listopad - Zawody jesienne Lin w Gdowie.

Seniorzy
1 Robert Mucha 4,93 kg.
2 Dariusz Kędryna 4,65 kg.
3 Zbigniew Szczurek 2,16 kg.

 26 listopad - Zawody jesienne Lin w Gdowie.

1 Grzegorz Grycewicz 2,445 kg.
2 Rafał Trawiński 1,655 kg.
3 Zbigniew Szczyrek 1,650 kg.
4 Krzysztof Perzanowski 1,580 kg.
5 Dariusz Kędryna 1,435 kg.
6 Henryk Bieniek 1,415 kg.
7 Tadeusz Wrona 1,335 kg.
8 Robert Ślazyk 1,245 kg.
9 Robert Murdza 1,175 kg.
10 Robert Mucha 1,165 kg.

Małopolski Związek Wędkarski

ul. Adama Mickiewicza 8, 32-020 Wieliczka

KRS 0000435155, REGON 122672038, NIP 6832080142

NR. KONTA BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE

39 86190006 0010 0200 9377 0001

Prezes Paweł Chmiela
- tel.515674543, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik 
- tel., e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant SSR Mirosław Kaczmarczyk
- tel.606157503, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gospodarz Wit Smęder
 - tel.535091136
W sprawach dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt ze skarbnikiem Stowarzyszenia.

Początek strony

CHCEMY BY WODY BYŁY PEŁNE ŻYCIA.