Zawody 2016

MIEJSCE

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

PUNKTACJA

100

90

80

70

60

50

40

30

20

10

ZESTAWIENIE ZWYCIĘZCÓW
Seniorzy Juniorzy
Miejsce Imię Nazwisko Licz.Punkt. Miejsce Imię Nazwisko Licz.Punkt.
 1   Zbigniew Szczurek 690 1   Paweł Burda 530
2   Janusz Woźniak  430 1   Maciej Malarczyk 530
3   Krzysztof Bąk 320 2   Jakub Karolczak 290
4   Rafał Trawiński 310 3   Kinga Kędryna 180
5   Maciej Młyński 300 4   Kamil Chwastek 160
6   Robert Mucha 230 5   Oskar Chmiela 140
7   Jerzy Łąka 190 5   Kamil Klejdysz  140
7   Paweł Śmiłek 190 6   Karolina Stefanik 130
8   Mirosław Kaczmarczyk 170 7   Adrian Śmiłek 100
9   Roman Braciszewicz 160 8   Roksana Chmiela  90
9   Andrzej Lebiest 160 8   Anna Kmiecik  90
10   Dariusz Kędryna 150 8   Mateusz Kowalik  90
11   Henryk Bieniek 120 9   Jakub Janus  80
12   Robert Madej 110 9   Andrezj Stefanik  80
13   Andrzej Putera 100 10   Weronika Perzanowska  70
13   Tadeusz Wrona 100 10   Przemysław Marzec  70
14   Tadeusz Cieślik 90 11   Wiesław Dąbrowski  60
14   Marek Micherdziński 90 11   Maciej Chojda  60
15   Krzysztof Perzanowski 80 12   Jakub Grabka  40
15   Marek Czaplik 80 12   Franciszek Krupa 40
15   Robert Weceklicki 80 12   Krzysztof Kapusta 40
15   Maciej Drabik 80 13   Antoni Panisz 30
16   Zbigniew Lisiak 70 13   Kamil Popek 30
16   Bogusław Suder 70 14   Maja Swoboda 20
16   Sławomir Kmieć 70 14   Filip Wandas 20
17   Grzegorz Grycewicz 60 15   Dawid Jaroń 10
17   Artur Policht 60 15   Igor Murzyn 10
17   Tadeusz Sitko 60      
18   Piotr Iwulski 50      
19   Jan Janicki 40      
20   Jacek Cholewa 30      
20   Kazimierz Madej 30      
21   Maciej Wróbel 20      
22   Jerzy Kądziołka 10      
22   Ryszard Sokołowski 10      

17 kwiecień 2016 - puchar Starosty - Brzegi - wyniki
- 1 wędka, metoda dowolna z wyłączeniem spininngu
- zbiorka godz.7:00 rozpoczęcie 9:00 zakończenie godz. 13:00

Seniorzy Juniorzy
1 Zbigniew Szczurek 5,42 kg. 1 Paweł Burda 3,65 kg.
2 Krzysztof Bąk 5,28 kg. 2 Roksana Chmiela 1,70 kg.
3 Rafał Trawiński 4,20 kg. 3 Jakub Karolczak 1,50 kg.
3 Krzysztof Perzanowski 4,20 kg. 4 Oskar Chmiela 1,18 kg.
4 Janusz Woźniak 4,08 kg. 5 Michał Sitko   
5 Robert Mucha 4,02 kg. 5 Przemysław Malec   
6 Jerzy Łąka 3,65 kg. 5 Kamil Klejdysz  
7 Zbigniew Lisiak 3,63 kg. 5 Maciej Hojda  
8 Jacek Cholewa 3,22 kg.      
9  Paweł Śmiłek 2,80 kg.       
10 Grzegorz Grycewicz  2,77 kg.      
Najdłuższa ryba Karaś 37 cm - Zbigniew Szczurek

1 maja 2016 - mistrzostwa spininngowe MZW - Brzegi. - wyniki

- 1 wędka, metoda spininngowa
- zbiorka godz.6:30 rozpoczęcie 7:00 zakończenie godz. 10:00
- składka 10 zł.

Seniorzy Juniorzy   
1 Robert Mucha 128 cm. 1 Maciej Malarczyk 167 cm.
2 Tadeusz Cieślik 51 cm. 2 Paweł Burda 18 cm.
3 Marek Czaplik 50 cm.      
4 Bogusław Suder 45 cm.      
5 Artur Policht 44 cm.      
6 Grzegorz Grycewicz 43 cm.      
7 Jerzy Łąka 42 cm.      
8 Robert Madej 41 cm.      
8 Kazimierz Madej 41 cm.      
9 Roman Braciszewicz 37 cm.      
10 Jerzy Kądziołka 19 cm.      
Najdłuższa ryba Sum - 80 cm. - Maciej Malarczyk

14 maj 2016 - puchar Starosty - Lin w Gdowie.

- 1 wędka, metoda dowolna z wyłączeniem spininngu
- zbiorka godz.13:00 rozpoczęcie 14:30 zakończenie godz. 18:30

Seniorzy Juniorzy
1  Andrzej Putera 5,30 kg. 1  Paweł Burda 2,70 kg.
 Paweł Śmiłek 3,17 kg.  2  Maciej Malarczyk 2,63 kg. 
 Mirosław Kaczmarczyk 2,37 kg.   Kinga Kędryna 1,39 kg. 
 Sławomir Kmieć 2,05 kg.  Jakub Karolczak 1,19 kg.
 Rafał Trawiński 1,96 kg.       
 Janusz Woźniak 1,72 kg.       
 Jan Janicki 1,66 kg.       
 Robert Mucha 1,62 kg.       
 Maciej Młyński 1,35 kg.       
10   Roman Braciszewicz 1,30 kg.       

5 czerwiec 2016 - Dzień Dziecka - Park Mickiewicza.

- 1 wędka, metoda spławikowa
- do ustalenia z Urzędem Miasta

Do 10 lat. Od 11 lat.
1 Adrian Śmiłek 2,85 kg. 1 Kinga Kędryna 2,51 kg.
2 Anna Kmiecik 2,82 kg. 2 Mateusz Kowalik 2,30 kg.
3 Jakub Janus 2,16 kg. 3 Kamil Chwastek 1,76 kg
4 Weronika Perzanowska 2,11 kg. 4 Karolina Stefanik 1,65 kg.
5 Wiesław Dąbrowski 2,03 kg. 5 Paweł Burda 1,57 kg.
6 Maciej Malarczyk 1,82 kg. 6 Jakub Karolczak 1,56 kg.
7 Jakub Grabka 1,75 kg. 7 Franciszek Krupa 1,48 kg.
8 Antoni Panisz 1,60 kg. 8 Kamil Popek 1,44 kg.
9 Maja Swoboda 1,57 kg. 9 Filip Wandas 1,39 kg.
10 Dawid Jaroń 1.45 kg. 10 Igor Murzyn 1,18 kg.

11 czerwiec 2016 - Spławikowe Mistrzostwa MZW - Brzegi.

- 1 wędka, metoda spławikowa
- zbiorka godz.13:00 rozpoczęcie 15:00 zakończenie godz. 19:00
- składka 10 zł.

Seniorzy    Juniorzy
1 Zbigniew Szczurek 6,02 kg. 1 Paweł Burda 7,30 kg.
2 Dariusz Kędryna 5,18 kg. 2 Maciej Malarczyk 4,68 kg.
3 Andrzej Lebiest 4,60 kg. 3 Kamil Chwastek 2,88 kg.
4 Janusz Woźniak 4,49 kg. 4 Oskar Chmiela 1,73 kg.
5 Roman Braciszewicz 3,25 kg. 5 Maciej Chojda 1,53 kg.
6 Rafał Trawiński 2,86 kg. 6 Kamil Klejdysz 1,39 kg.
7 Krzysztof Bąk 2,58 kg. 7 Krzysztof Kapusta 1,24 kg.
8 Zbigniew Lisiak 2,48 kg.      
9 Henryk Bieniek 2,44 kg.      
10 Ryszard Sokołowski 2,40 kg.      
Najdłuższa ryba Leszcz - 39 cm Roman Braciszewicz

9 lipiec 2016 - 24 godzinne zawody MZW - Brzegi. 

Druzynowo    Indywidualnie
1 Jerzy Łąka 24,1 kg. 1 Zbigniew Szczurek 19,55 kg.
Krzysztof Bąk 2 Krzysztof Bąk 17,1 kg.
2 Zbigniew Szczurek 23,3 kg. 3 Maciej Młyński 12,7 kg.
Mirosław Kaczmarczyk      
3 Robert Weceklicki 19,86 kg.      
Paweł Burda      
Największa ryba - Karp 69 cm Łukasz Wodnicki.

23 lipiec 2016 - Puchar Burmistrza - Grabówki.

Seniorzy Juniorzy
1 Zbigniew Szczurek 5,700 kg. 1 Maciej Malarczyk 1,430 kg.
2 Marek Micherdziński 4,700 kg. 2 Kamil Klejdysz 0,790 kg.
3 Maciej Drabik 4,450 kg. 3 Andrezj Stefanik 0,495 kg.
4 Janusz Woźniak 3,590 kg. 4 Przemysław Marzec 0,300 kg.
5 Tadeusz Sitko 3,535 kg. 5 Karolina Stefanik 0,040 kg.
Najdłuższa ryba - Węgorz 56 cm. - Rafał Kulma

27 sierpień 2016 - Nocne zawody MZW - Brzegi

Drużynowo Indywidualnie
1 Zbigniew Szczurek 16,10 kg. 1 Zbigniew Szczurek 12,30 kg.
Maciej Młyński
2 Henryk Bieniek 4,44 kg. 2 Maciej Młyński 3,8 kg.
Rafał Trawiński
3 Andrzej Lebiest 4,42 kg. 3 Robert Madej 3,63 kg.
Janusz Woźniak
Największa ryba Sum - 48 cm - Robert Mucha

22 spaździernik 2016 - Wielickie Święto Ryby - Brzegi

Seniorzy Juniorzy
1 Tadeusz Wrona 4,72 kg. 1 Maciej Malarczyk 2,25 kg.
2 Janusz Woźniak 4,60 kg. 2 Jakub Karolczak 0,40 kg.
3 Paweł Śmiłek 4,10 kg.      
4 Roman Braciszewicz 3,80 kg.      
5 Dariusz Kędryna 3,24 kg.      
6 Piotr Iwulski 3,05 kg.      
7 Robert Mucha 2,54 kg.      
8 Rafał Trawiński 2,49 kg.      
9 Maciej Wróbel 2,10 kg.      
10 Henryk Bieniek 1,93 kg.      
Najdłuższe ryby Karpie - 45 cm. - Piotr Iwulski i Maciej Wróbel

Małopolski Związek Wędkarski

ul. Adama Mickiewicza 8, 32-020 Wieliczka

KRS 0000435155, REGON 122672038, NIP 6832080142

NR. KONTA BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE

39 86190006 0010 0200 9377 0001

Prezes Paweł Chmiela
- tel.515674543, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik 
- tel., e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komendant SSR Mirosław Kaczmarczyk
- tel.606157503, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gospodarz Wit Smęder
 - tel.535091136
W sprawach dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt ze skarbnikiem Stowarzyszenia.

Początek strony

CHCEMY BY WODY BYŁY PEŁNE ŻYCIA.